attila1 attila1 komentáře u knih

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tuhle knížku jsem si neskutečně užila. Romantická, oddechová, vtipná, veselá, erotická a s dobrým koncem. Vřele doporučuji.

07.10.2021 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Úžasná knížka,vtipné vyprávění Helenky Součkové ne vždy veselých situací. Tady nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.
"Já jsem to slovo nikdy před tím neslyšela, ale strašně se mi líbilo, takže když na mě babička zavolala: Helenko, k večeři. Tak jsem jí odpověděla: děkuju, ještě nemám hlad, ty ku*vo"

17.11.2019 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Gazely je poslední moje knížka roku 2023 a byla to dobrá volba. Pěkné humorné čtení ze života tři kamarádek. Snad napíše pan Hartl brzo další knížku.

26.12.2023 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Nejoblíbenější knížka mého dětství. A i teď po přečtení v dospělosti má své kouzlo. Úžasné ilustrace.

23.03.2023 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Opět krásné čtení. Napínavé až do konce.

28.02.2023 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Druhý díl ze série Josef Bergman se opravdu povedl. Kniha která se čte sama, přečteno za dva dny.

05.02.2023 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná knížka, která chytne za srdce. Moc hezky napsané,dojemné. Určitě doporučuji přečíst.

29.06.2018 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Další už 14-ty díl ze série. Opět úžasná knížka.

06.03.2024 5 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Ach jo. Jak vlastní máma dokáže dceři zkazit život. Smutná knížka plná bolesti. I přes smutný příběh se ale četla hezky.

07.01.2024 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Moje poslední kniha roku 2022. Nemohla jsem si vybrat lépe. Úžasná knížka,napínavá až do konce.

28.12.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Zase další perfektní díl. Tentokrát z prostředí sekty. Přečetla jsem celou sérii a tato spisovatelka nikdy nezklame.

04.07.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhý díl ze série Kim ještě lepší než předchozí. Těším se na další.

16.11.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super knížka. Dobře se četlo,napínavé až do konce. Určitě přečtu celou sérii.

12.11.2021 5 z 5

Pérka, drátky, kolečka Pérka, drátky, kolečka Martina Málková

Naprosto úžasný příběh jedné herečky. Četlo se jedním dechem. Někdy mě až mrazilo a jindy jsem se smála. Úžasná knížka.

26.05.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zuzanin dech je opravdu dech beroucí čtení.

29.12.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Druhý díl ze série Romantické útěky byl zase fajn. Pohodové,romantické čtení.

16.02.2023 4 z 5

Chlapec, krtko, líška a kôň Chlapec, krtko, líška a kôň Charlie Mackesy

Krásné obrázky a úžasné myšlenky. Moc povedená knížka.

08.01.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavý psycho thriller až do konce.

29.05.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět další skvělý díl série Kim. Zajímavé prostředí a vraha jsem netušila do poslední chvíle.

19.04.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tato série je úžasná celá a tento díl asi úplně nejlepší. Velmi napínavé, od knížky se nedalo otrhnout.

12.10.2021 5 z 5