Asterix Asterix komentáře u knih

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Ke knížkám Letopisy Narnie jsem se dostal náhodou, když mi kamarádka nabídla, že mi půjčí všech 7 dílů. Nemohl jsem odmítnut. Když jsem otevřel tuto knihu, měl jsem dobrý pocit.

25.07.2017

Leonardo je génius Leonardo je génius Turk (p)

Dost vtipný komiks.

24.07.2017 5 z 5

Zloděj luridia Zloděj luridia Bobbie Peers

Četl jsem a četl jsem a četl a nemohl se od knížky odtrhnout. Chtěl bych být ve Williamově světě robotů a chtěl bych mít roboty doma. Nejvíc se mi v knížce líbily elektronické masožravé rostliny. Taky bych chtěl umět luštit šifry. Už vím, kdo ukradl luridium, ale to už si přečtěte sami. Taky se moc těším na další díl.

28.04.2017 5 z 5

Tajemství jeskyně pokladů Tajemství jeskyně pokladů Petr Hugo Šlik

Knihu jsem dostal, když jsem byl nemocný. Stihl jsem ji přečíst za čtyři hodiny. Četlo se to samo, protože jsem byl do knihy začtený. Byla to hodně napínavá knížka o dvou kamarádech Vojtovi a Jindrovi, kteří si navzájem pomáhali.

22.04.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

No prostě luxusní knížka o Harrym a jeho kamarádech. V knize se Harrymu dějí opravdu děsivé věci. Ilustrace jsou fakt dobré. Těším se na další ilustrované vydání: Vězeň z Azkabanu.

07.03.2017 5 z 5

Červený balónek a jiné příběhy Červený balónek a jiné příběhy René Goscinny

Příběhy Mikuláše, malého rebela, se mi líbí, protože mi připomínají mě samotného. Jsou legrační a mám na nich rád, jak Mikuláš zlobí maminku.

27.01.2017 5 z 5

Záhada fialového flašinetu Záhada fialového flašinetu Ursel Scheffler

DDDDD = další dobrá dobrodružná dětská detektivka. Mám rád Klubka, protože je to dost rychlé čtení a nemá žádné nedostatky.

27.01.2017 5 z 5

Don Bosco Don Bosco G. Setti

Mám rád knížky o víře. Bylo pro mě lehké to přečíst za jeden večer. Knížka má hezké velké obrázky. Hodně mě bavilo, jak Bosco učil kluky víru. Líbilo se mi taky, že Dona Bosca vždycky někdo přepadl a on to přežil, protože mu pomohli kluci, o které se staral.

25.01.2017 5 z 5

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

Knížku mi půjčila kamarádka. Líbila se mi, ale má nějaké nedostatky, připadá mi to hrozně hororové, psi mezi sebou bojovali na život a na smrt.

23.01.2017 4 z 5

Pan Lišák má knihy rád! Pan Lišák má knihy rád! Franziska Biermann

Knížka se mi líbila, byla legrační. Přečetl jsem ji v sobotu před obědem, četla se skoro sama. Líbilo se mi, jak pan Lišák vykradl knihkupectví, aby měl dost knížek ke čtení a k jídlu.

14.01.2017 5 z 5

Detektiv klubko. Zločinec z modrého pokoje Detektiv klubko. Zločinec z modrého pokoje Ursel Scheffler

Knihu jsem dostal na Vánoce od babičky. Dost strašidelná byla kapitola Záhadné Klepání.

01.01.2017 5 z 5

Případ zeleného papouška Případ zeleného papouška Ursel Scheffler

Asi zatím nejlepší kniha, kterou jsem četl. Dobrodružná, komická a................... prostě nejlepší!

16.10.2016 5 z 5

Detektiv Klubko Případ černého ducha Detektiv Klubko Případ černého ducha Ursel Scheffler

Detektiv Klubko se mi líbí, rád si přečtu další díly, ale je to docela horor.

08.10.2016 5 z 5

Pětka a zloději Pětka a zloději Enid Blyton

Mám rád Správnou pětku, protože je to vždy jiné dobrodrůžo.

29.07.2016 5 z 5

Pětka na tajemných blatech Pětka na tajemných blatech Enid Blyton

Knížka se mi moc líbila a určitě si vypůjčím i další díly.

28.07.2016 5 z 5

Pětka na Ďáblových skalách Pětka na Ďáblových skalách Enid Blyton

Knížku mi poslala babička, půjčila mi ji v knihovně. Nevěděl jsem, jaké dobrodružství mě čeká, ale bylo to super! Knihu jsem přečetl za dva dny.

20.07.2016 5 z 5