Zloděj luridia přehled

Zloděj luridia https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288215/mid_zlodej-luridia-ITt-288215.jpg 4 51 51

William Wenton série

William Wenton si uvědomuje, že není jako všichni ostatní. Nikdo mu nikdy neprozradil, proč jeho rodina používá krycí jméno. A proč je tak neuvěřitelně dobrý v luštění šifer. A proč jeho dědeček před osmi lety beze stopy zmizel v londýnském metru. Když teď vyluští Nemožnost, nejsložitější šifru na světě, rodiče ho pošlou do londýnského Centra posthumánního výzkumu a jeho život nabere nový a nečekaný směr. Pomalu, ale jistě začne odhalovat rodinná tajemství. A najednou je potřeba rychle najít ztraceného dědečka...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Kniha Zlín

Luridiumstyven , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zloděj luridia. Přihlašte se a napište ho.

m2056
15.09.2023 2 z 5

Četl jsem to jen protože to syn měl jako četbu do školy tak jsem to přečetl taky když už to bylo doma je to hlavně kniha pro děti ty to rozhodně bude bavit.

schedy
22.03.2021 5 z 5

Napínavé čtení, hrdinu si snadno oblíbíte a budete se těšit na další díly.

blackoutzuzi
14.05.2020 4 z 5

Kniha popisuje dobrodružný život malého Williama. Není to jen tak nějaký obyčejný kluk - je nadaný, luští šifry a jak se ukazuje, jeho rodina používá krycí jméno. Proč? To se dozvíte v této bombastické knize plné akce, napínavých scén, ale i krásného příběhu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zloděj luridia v seznamech

v Právě čtených1x