asodomkova asodomkova komentáře u knih

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

od této knihy jsem mnohé nečekala, ale nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Když jsem četla začátek říkala jsem si ,, No jsem zvědavá jak se budu překousávat do konce", ale pak ... WOW. Četlo se samo. Nádhera! Rychle na další díl!!!

16.02.2018 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Úplně mega úžasná trilogie. Četlo se to naprosto samo. Částmi mi přišlo, jako kdyby jsem byla já, ta hlavní hrdinka co zrovna prožívá tento příběh. Snad nemám ani co vytknout, ale mrzí mě, že je to jenom trilogie. Přála bych si, aby nikdy neskončila...

28.01.2018 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Tato knížka mě opravdu zaujala. Když jsem ji začínala číst, tak jsem si myslela, že mě to moc bavit nebude, ale najednou BUM. Tak moc mě to zaujalo. Byla opravdu báječná. Ve všech možných chvílích jsem ji četla fakt BOMBA!

18.01.2018 5 z 5

Dívka dvou světů Dívka dvou světů Pierre Bottero

Ten začátek se rozjížděl pomalu a musela jsem si trochu přemáhat, ale od půlky se to rozjelo a už se to četlo samo a už jsem se v tom nějak zorientovala a když jsem četla poslední stránky chtěla jsme aby to pokračovalo no...

10.01.2018 3 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Tato kniha se mi velice líbila. Měla jsem přečteno za jeden den. Zprvu jsem si myslela, že to bude něco jako deník malého poseroutky a ten mě moc nebavil, ale pak se ukázalo, že je to mnohem lepší :-)

31.12.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Moc vydařená kniha. Dokonale jsem se vcítila do hlavní hrdinky. Vždy se mi rozbušilo srdce, když Celena zažívala nějakou akci. Líbilo se mi, že se boj křížil s romantikou. První díl, byl velmi vydařený a myslím ( tedy podle mě) nejvíce vydařená kniha z celé série.

10.11.2017 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Tento díl, samozřejmě byl velmi zajímavý, ale nelíbil se mi tolik jako předešlé díly. Musela jsem se do něj trošku nutit a přijde mi, že se v každém díle odehrává to samé. Jakoby ne úplně v tom pravém slova smyslu. Akce a všechno se liší ovšem pointa všech knih je stejná. Kdyby se ta trochu pozměnila, myslím, že by to bylo lepší.

01.11.2017 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Ta nejlepší knížka pod sluncem jakou mi kamarádka mohla kdy doporučit. Opravdu tuhle knížku jsem přečetla 3x rychleji než jakou koliv jinou knížku. Tak kniha měla všechno na to aby mě bavila. Byla napínavá jak z vyřešením záhad tak i z té romantické části. Rozhodně mě zajímá a chci se dozvědět hrozně moc věcí. Tuhle knihu na 100% doporučuji.

11.07.2017 5 z 5

Král Karel IV. - Osudový turnaj Král Karel IV. - Osudový turnaj Veronika Válková

Velice zajímavá knížka. Je to historie, ale podaná tak aby to bavilo i lidi, kteří dějepis zrovna moc nemusí. Třeba jako já. Nemusím moc dějepis, ale tato kniha mě moc bavila a dozvěděla jsem se hodně nových věcí o Karlovi i o jeho době. Určitě doporučuji a chtěla bych si někdy přečíst i ostatní díly.

03.07.2017 4 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Kniha opravdu dobrá a napínavá,ale některé příběhy mě moc nebavili a nechápala jsem děj ale u těch ostatních děj byl a konec super.

05.06.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

14.05.2017 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Výborná knížka, hrozně napínavé opravdu doporučuji.

27.02.2017 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Byla to opravdu výborná knížka.

18.01.2017 5 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Fajn knížka, taková oddychovka. Je celkem zajímavé se dozvědět něco nového o životě slavného YouTubera za kamerou.

30.11.2016 4 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Nejlepší hororová série: Příšerné příběhy.

07.11.2016 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Je to úplně nejlepší knížka na světě. Jednička byla asi o 000,1% lepší než dvojka ale i tak bylo to stejně napínavé. prostě Best Book Ever

12.10.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Na první díl, kterým to všechno začíná a teprve se to rozjíždí se mi opravdu líbil. Kniha se četla naprosto sama a při jakékoliv akci se mi nesmírně rozbušilo srdce.

12.08.2016 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Super knížka. Napínavé od začátku do konce☺.

08.02.2016 4 z 5