Arri Arri komentáře u knih

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Tento díl mě trošičku zmátl.
Adam...
Warner...
,,Koho si sakra ta Julliete vybere?'' - Toť otázka, kterou si kladu už poměrně dlouho a těším se, až na ni budu znát odpověď. :-)
Jinak si myslím, že tento díl byl opravdu, ale opravdu matoucí. Zjištění, že Adam a Warner jsou .... mě opravdu naštvalo, protože jsem to nečekala a po pravdě řečeno nevím komu z nich mám 'fandit'. Musím přiznat, že mě první díl ohromil víc než tento. První díl začal tak napínavě, že bych opravdu nečekala takovou změnu, kterou Warner 'utrpěl'. Jak už jsem napsala... jsem zmatená, zmatená, zmatená. Moc se těším na závěrečný díl této nádherné trilogie a tiše doufám, že mě svým koncem také ohromí. :-)

30.11.2013 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Podle mne se všechno seběhlo tak nějak 'rychle' .. Byla jsem zklamaná z toho, že hlavní hrdina Wendy 'nezůstala' s Finnem, ale na druhou stranu jsem byla i ráda, že zůstala s Lokim.. A jinak mi bylo potom i líto Elory,která v tohle dílu zemřela a to jsem jí od začátku nenáviděla.. Jinak se tahle trilogie moc povedla a jsem ráda,že jsem na ní narazila. Opravdu mě ta knížka rozbrečela, ale také překvapila..
Doporučuji.. Úžasný příběh.. :')

28.09.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Ten den, kdy jsem si koupila tuto knihu jsem neměla nijak skvělou náladu.. bylo mi divně - až smutno, což souvisí s touhle knihou. Ze začátku mi knížka připadala velice smutná. První stránky knížky jsem si musela číst vícekrát, jelikož jsem nepochopila o co jde. Upřímně jsem si myslela, že tu bude poněkud ponurý příběh, ale nebyl. A to mě samotnou velice potěšilo. Do knihy jsem se ještě ten den začetla a to mi vylepšilo náladu. Tak krásný a dojemný příběh jsem už dlouho nečetla... rozbrečelo mě to, ale což o to. Krásná, opravdu krásná knížka to je. :)

04.03.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Přesně jak už tady někdo napsal..
Byla jsem taky trošku zmatená z toho konce, ale jinak musím uznat, že to bylo opravdu moc hezká Andělská Trilogie a díky této knize sem si moc oblíbila anděly..
Ale na druhou stranu mi bylo moc líto Christiana, který se té Clary nedočkal.. Škoda no, ale jak už jsem řekla, jinak to byla dost zajímavá, krásná a zároveň i trošku smutná kniha.

20.09.2013 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Co k tomu dodat...

Jednoznačně nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Autor u mě má obrovský obdiv! ❤️

14.11.2014

Pád Pád Lauren Kate

V době, kdy jsem četla tuhle knihu jsem byla jako smyslů zbavená. Nemyslela jsem na nic jiného než na to, jak to nakonec s Luce, Danielem, Camem a ostatními dopadne. Opravdu povedená kniha. Moc mě bavila, byla jsem do ní zažraná a vydržela jsem jí číst celé hodiny, proto si zaslouží 5 hvězdiček.

26.08.2014 5 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Už když jsem tuto knihu viděla v obchodě, něco mě k ní táhlo, a tak jsem si jí prostě koupila.
Začátek mi přišel trošku 'divný', ale po pár dalších stránkách jsem pochopila oč jde.
Vlastně....tuto knihu jsem si oblíbila natolik, že jsem si jí 'šetřila' a snažila se číst jí co nejmíň, i když tam byly dost napínavé části, ale jak už jsem napsala, chtěla jsem si knihu šetřit, protože je naprosto úžasná.
Elisa mi přišla fajn holka, se kterou bych si rozumněla, protože se v ní tak trochu vidím. Příběh, který se odehrává v této knize se dost podobá příběhu, který jsem prožila já. (Teda až na ten 'podnik')
Doporučuju všem. (:

17.12.2013 5 z 5