ariannpHm ariannpHm komentáře u knih

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Moc se mi líbil 1.díl. To pomalé tempo jsem miloval. Tady mi přišlo, jakoby to napsal někdo jiný. Tempo na mě moc rychlé a méně popisné pasáže. Problém je asi jen ve mě. Věřím, že spoustě lidí se bude 2.díl líbit více než 1.díl. Příběh má ale stejně své kvality. Postaví bezva. 7,5/10

16.12.2023 3 z 5

Krutost Krutost Kojoharu Gotóge

Hmmm..... z této mangy mám smíšené pocity. Hezký příběh, sympatičtí hrdinové, ale moc mi zde nesedí obrázky. Problém je to ale nejspíš jen můj. Manga se mi četla moc hezky, až na ty obrázky. 8/10

16.12.2023 4 z 5

Přátelské klání s kjótskou sesterskou školou Přátelské klání s kjótskou sesterskou školou Gege Akutami

(SPOILER) 4.díl mě na ten 5. tak nalákali, že jsem byl zklamán. Tohle je zatím nejslabší díl série. Na mě zde bylo moc akce. Příběh se skoro nikam neposunul. Zase jsme se ale dozvěděli více o členech Kjótské školy. Nejvíce mě z nich zaujal Todó a ten týpek, co střílí svojí krev(už nevím, jak se jmenuje). No.... Lehce nadprůměrný díl. 6,5/10

16.12.2023 3 z 5

Já tě zabiju! Já tě zabiju! Gege Akutami

(SPOILER) Pecka! Boj vs Mahito poměrně přehledný. Moc se mi líbilo, jak Getó s Mahitem a Jogem kujou pikle. Ke konci už sesterské klání, které mě neskutečně zaujalo a natěšilo na 5.díl. Ztrhl bych body za to, že Gojo neměl tolik prostoru. 9,5/10

16.12.2023 5 z 5

Malá ryba a zasloužený trest Malá ryba a zasloužený trest Gege Akutami

(SPOILER) To byla bomba! Moc se mi líbila zápletka s Mahitem. Skvělá nová postava jménem Nanami. Doufám, že rivalita těchto dvou vyhrotí! 10/10

16.12.2023 5 z 5

Prokleté lůno Prokleté lůno Gege Akutami

Tento díl je o maličko slabší než ten první. Hvězdy nechám stejné, ale zápletka už mi přišla slabší. Jinak vše ok. Hrdinové super. Moc mi zde přiroste k srdci Satoru Godžo. Zároveň se zde představil pro mě skvělý záporáka Getó. 8,5/10

16.12.2023 4 z 5

Útok ve stísněném prostoru Útok ve stísněném prostoru Kojoharu Gotóge

Zatím asi nejlepší díl. Nový démon Enmu je dost zábavný,to samé rengoku. Jinak humor a akce opět nezklamali.

28.05.2024 5 z 5

Soud Pilířů Soud Pilířů Kojoharu Gotóge

Demon slayer opět nesklamal. Nové postavy jsou zábavné,humor pořád zábavný. Jediná kresba mě dost štve. 9/10

28.05.2024 5 z 5

Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Kei Koga

Celkem fajn čtení. Dost mě to překvapilo. Dalším dílům dám šanci(až vyjdou). 8/10

15.05.2024 4 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

Naprosto super! Postavy mě bavili,moc se mi líbil příběh a konec byl dost nečekaný. Určitě jedna z mých nejoblíbenějších mang. 10/10

13.05.2024 5 z 5

Do pekla Do pekla Kojoharu Gotóge

Opět bomba. Po vydařené 4 ani 5 nezklamala. Nové postavy(převážně shinobu a gyiu) mají dost velký potenciál. Těším se na další pokračování.10/10

Nezlomitelné ostří Nezlomitelné ostří Kojoharu Gotóge

Zatím určitě nejlepší díl. Líbí se mi postava Inosuke. Je vtipný a dokáže pěkně ničit. Těším se na vyvrcholení souboje na pavoučí hoře. 10/10

04.05.2024 5 z 5

Sbohem, Eri Sbohem, Eri Tacuki Fudžimoto (p)

To byla naprostá bomba! Postavy byly super,příběh fajn,krásná kresba. Líbí se mi,že místy čtenář ani neví,jestli se dívá na film či realitu. Fujimoto opět nezklamal. Opravdu vydařená manga. 10/10

Zaslíbená Země Nezemě 17 Zaslíbená Země Nezemě 17 Kaiu Širai

(SPOILER) Finále je tu! Z Normana se stává fajn záporák. Vyvraždění démonů bylo opravdu fajn. Kresba se mi líbila,vlastně vše bylo fajn. 10/10

Zápisník smrti 7 Zápisník smrti 7 Tsugumi Ohba

(SPOILER) Naprostá bomba plná odhalení. Bohužel je L mrtev. Myslím si,že bez něj už to nebude tak dobré. Každopádně tato manga super. 10/10

24.04.2024 5 z 5

Ocelový alchymista 3 Ocelový alchymista 3 Hiromu Arakawa (p)

Opět fajn manga. Nové postavy jsou fajn,je tu plno akce a dost odhalení. Dost povedený díl. 9/10

23.04.2024 4 z 5

Ocelový alchymista 1 Ocelový alchymista 1 Hiromu Arakawa (p)

Celkem fajnová manga. Příběh se mi líbí,postavy jsem si oblíbil. Jediné,co nefungovalo byl humor. 8/10

23.04.2024 4 z 5

Inspektor Šin'ja Kógami 3 Inspektor Šin'ja Kógami 3 Midori Gotó

Od ostatních dílů veliké polepšení. Děj se konečně rozjel,nejspíš dám po toto vydařeném dílu šanci i ostatním. 7,5/10

22.04.2024 4 z 5

Učebna pomsty 1 Učebna pomsty 1 Karasu Jamazaki

Manga byla dost zvláštní. příběh o šikaně a pomstě nebyl dobře zpracován. Žádná postava není sympatická,děj se opakuje. Moc mi to nesedlo,ale přesto jsem se celkem bavil. 5/10

22.04.2024 3 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

(SPOILER) Druhý díl ještě lepší,než ten první. Nahlédl jsme zde do světa ghúlů. Kaneki mě furt baví,akce dobrá. +Kaneki má cool masku.10/10

21.04.2024 5 z 5