Nezlomitelné ostří

Nezlomitelné ostří https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481236/bmid_nezlomitelne-ostri-N7w-481236.jpg 4 56 6

Zabiják démonů série

Po svém vítězství nad bubnujícím démonem vyšel Tandžiró před dům, kde už na něj čekal Zen’icu Agacuma zbitý chlapcem s hlavou divočáka. Jak se s touto situací náš hrdina vypořádá? Po krátkém oddechu jsou následně všichni tři vysláni na naléhavou misi, která je zavede na hrůzu nahánějící horu. Copak tam na ně asi čeká?

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba , 2016

ariannpHm
04.05.2024 5 z 5

Zatím určitě nejlepší díl. Líbí se mi postava Inosuke. Je vtipný a dokáže pěkně ničit. Těším se na vyvrcholení souboje na pavoučí hoře. 10/10

Atlantis
30.03.2024 4 z 5

Že by Zabiják démonů nabíral dech? Tenhle díl se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Postavy už začínají mít svoje charaktery, dozvíme se zase něco víc o světě kolem a i když jsem původně nadával na otřepané pavoučí protivníky, ve finále se ukázali jako docela originální. A já tak můžu poprvé říct, že se opravdu těším na další díl.

Teraesa
01.09.2022 5 z 5

Tak, mne sa to páči stále viac! Udržuje ma to v napätí, hoci viem, čo sa má stať (z anime). Kresba je tiež vynikajúca.
Za mňa skvelé!

klaraj093
13.08.2022 3 z 5

Čtvrtý díl taky super a díky konci jsem zvědavá na další, jak vše dopadne.

Lenka.Vílka
26.05.2022 5 z 5

Takže hned na začátku v rámci pokračování z minula, se na cestu přidá další kamarád. Opět kuk na obálku. A je pravda, že začátek byl neskutečně osvěžující po té akční náloži z minula. Bylo to jako sledovat road trip v buddy komedii se spoustou urážek a křiku. (Zní to lépe než kousek z uhalekané telenovely.) A fakt jsem se nasmála.

("Nezuko je démonka, a přitom je taková hodná. Zato ty jsi na vrabce pěkná potvora!")

Ale každá zábava jednou musí skončit a naše trojka je vyslána na důležitý úkol. Pavoučí hora. Jak to naše nová partička zvládne? Inosuke mě solidně baví. A byla jsem zvědavá jak jeho prchlivost bude využita a jak se z toho poučí. Démonka na hoře byla fakt super. A to byl jenom začátek! (Takže pokračujicí trend zakončení akce v dalším díle, fakt není překvapující.) To se musí totiž autorovi nechat. Jeho fantazie tímhle směrem je fakt super!

Nevimm
19.11.2021 3 z 5

To je tak strašně uřvaný.

Kojoharu Gotóge
japonská, 1989