Anniinna Anniinna komentáře u knih

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Veselé pohádky, četla jsem v dětství a nyní čteno se synem(7)

06.01.2022 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

s každým dílem roste závislost. jak jsem dočetla, hned jsem sáhla po dalším díle.
I LOVE IT

07.03.2016 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

wow, po přečtení prvního dílu (mimochodem stačili mi k tomu 2dny) jsem nadchnutá, a zítra začínám číst díl druhý. Doporučuji všem
Skvělá autorka.

04.03.2016 5 z 5

Znalost Znalost Adam Ficenec

(SPOILER) Kniha se mi z počátku zdála zdlouhavá a obávala jsem se, aby nebyla nudná. Což se záhy změnilo a dej dostal ten správný spád, do kterého je snadné se začíst. Musím vyzdvihnout autorův nápad, použít prach jako zdroj magie. Když jsem knihu docela, hned bych sáhla po dalším dílu.. který zatím není. Už se na něj těším. Dokázala bych si představit, knihu jako námět na seriál

03.02.2023 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorčin styl psaní se mi líbil, zaujme a pohltí.. děj knihy je svižný a konec neočekávaný.

21.08.2020 5 z 5

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Petra Nachtmanová

Super oddechovka. Příběh psaný jak pro Bakaláře ????????

08.07.2020 5 z 5

Nevěsta v okovech Nevěsta v okovech Blanka Kubíková

Kniha se mi líbila, přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji si ji přečíst.

07.07.2020 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Nejprve jsem si na doporučení od kamarádky přečetla serii o Mercy, což mě úplně nadchlo. Poté co jsem dočetla jsem hledala další co bych mohla přečíst a tak jsem začala s Alfou a Omegou.
Dnes jsem dočetla Štvanici. a musím přiznat, že mě to uchvátilo a začínám s 2. dílem :D

28.06.2015 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

konečně jsem ji dočetla, ne proto že by se mi nějak nelíbila ale času ubylo :(

18.04.2017 5 z 5