anni0536 anni0536 komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Smutně aktuální.

24.03.2018 5 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Poslouchala jsem audioknihu (16 hodin) A jsem totálně uchvácená. Nejen rodinná historie, prostředí mexického městečka, ale hlavně to vykreslené přátelství Simonopia a Francesca mladšího. Wow. A ty barvy přírody a vůně medu? A ta láska, oddanost, ale i strach a nenávist, a vůbec všechno, všechno tam je a je tam toho skoro tolik jako pomerančů. ... Já asi právě zjistila, co je magický realismus, ale vím, ze potrvá, než zkusím něco dalšího, protože.. tohle chci nechat doznít. A taky si tak trochu myslím, že to jen tak něco nepřekoná.

03.03.2024 5 z 5

Luciferův efekt: Jak se z dobrých lidí stávají lidé zlí Luciferův efekt: Jak se z dobrých lidí stávají lidé zlí Philip Zimbardo

Výborný průvodce temnou stránkou lidských duší. Každý z nás je potenciálně zlý, ale stejně tak je každý z nás "hrdina v očekávání". Povinná literatura k diplomové práci, ale velmi velmi čtivá. Zimbardo je dobrý vypravěč!

02.09.2016 5 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Oči otevírající.. :) Určitě se k ní budu ráda vracet..

22.06.2019 5 z 5

Mapa ke skutečnému bohatství Mapa ke skutečnému bohatství Roger James Hamilton

Reakce na komentář LadaMaa: Knihu mám rozečtenou a zatím jsem spokojená. Placený produkt Dynamiky bohatství je propojen s knihou, ale ne nutně, chápu to jako rozšíření/nadstavbu. Test talentu i úrovně se mi podařil udělat na webu zcela zdarma.

25.08.2018 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Opravdové toulky minulými životy. Krásné.

03.09.2014 5 z 5