annettka1098 annettka1098 komentáře u knih

Má první kniha od Kinga. Vybrala jsem si ji kvůli povídce Skryté okno do skryté zahrady, kterou jsem viděla před 12 lety zfilmovanou. Do dnes si film pamatuji a tak jsem se překvapila v povídce o moment překvapení. I tak se ale četla velmi dobře. Povídka Časožrouti mne však úplně neoslovila, nějak jsem příběhu nevěřila a dočetla jsem je pouze z přesvědčení.

02.10.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Detektiv mi byl velmi velmi nesympatický. Naštěstí se pak jeho postava v knize trochu stáhla a začal se rozkrývat celý příběh. A byl to tedy docela šok za šokem. Hlavní manželský pár mi byl sympatický a cítila jsem s nimi. Chvílema mi to přišlo až moc překombinované, ale úplně neuvěřitelné to není.

19.06.2019 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tento díl je srovnatelný s prvním dílem. A to tak, že byl slabší, než díl druhý a nejvíc mne bavil konec. Čímž se autorovi povedlo navnadit mě na díl 4. ;)

06.06.2019 3 z 5

Mumie Mumie Barbara Steiner

Četla jsem ji snad před 10 lety jako svou prvnim knihu tohoto žánru a dodnes na ní vzpomínám jako na hodně dobré čtení.

10.02.2019 5 z 5

Nuda v Brně Nuda v Brně Jan Budař

Neviděla jsem film a nečetla jsem o co se jedná. Sáhla jsem po knize kvůli výzvě, téma Brno. Ze začátku super a říkala jsem si “to si pak i pustím film”, ale konec byl na mě už moc překombinovaný. Mohlo to klidně skončit méně dramaticky.

31.12.2018 3 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

První kniha od autora, u lteré jsem měla pocit, že už je ti až moc překombinované a strašně zdlouhavé. Posledních 100 stran přečteno v podstatě jedním dechem a začátek take. Ale prostředek vázl...

14.09.2018 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nebylo to špatné, ale ani mě to neuchvátilo. Pořád čekám na úroveň Směhuláka. Snad se dočkám, každopádně pokračuji dál. Zatím mne to neodradilo.

31.08.2018 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Souhlasím s komentáři, že jsou Švábi lepší než Netopýr. Asi tomu dopomohly i kratší kapitoli, ale těžko říct. Zatím stále vede Sněhulák a já doufám, že postupně se dostanu ke knihám stejně dobrým nebo i lepším!

01.05.2018 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Perfektní oddychovka, četla se sama.

31.08.2017 4 z 5