Mumie přehled

Mumie https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28390/mid_mumie-Psn-28390.png 4 23 23

Od chvíle, kdy Lana spatřila mumii prince Nefry na egyptologické výstavě, zažívá nevysvětlitelné pocity. K sarkofágu ji stále cosi magicky přitahuje, slýchá dokonce tajuplný šepot: "Vrať se ke mně, moje princezno. Vrať se!" Záhad přibývá. Jednou v noci se mumie objeví v parku, vztahuje po Laně ruce a volá na ni. Lana se snaží být rozumná ví, že mumie nemůže obživnout, ale kdo se v ní potom skrývá? Lana se zmítá mezi svými sny o princi Nefrovi a strašidelnou realitou. Napětí se stupňuje, Lana se začíná doopravdy bát.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Mummy , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mumie. Přihlašte se a napište ho.

lucia0482
14.03.2023 5 z 5

Opäť jedna dobrá kniha pre násťročných, ktorí obľubujú napätie a hľadanie odpovedí. Opäť jedna chuťovka,ku ktorej som sa dostala na strednej škole a počas letných prázdnin som si ju prečítala. Rozhodne je skvelá aj na letné dovolenky,je to malá útla knižka, ktorú si deti ľahko vezmú do ruksaku.

dr.horrible
27.09.2022

Kniha z detstva, jedna z prvých. A ešte Správna päťka, lol.

annettka1098
10.02.2019 5 z 5

Četla jsem ji snad před 10 lety jako svou prvnim knihu tohoto žánru a dodnes na ní vzpomínám jako na hodně dobré čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mumie v seznamech

Autorovy knížky