anna7852 anna7852 komentáře u knih

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Doprdele,co to bylo????
Potrebuju další a další.
Miluji ten chaos co mě drží ve střehu po celou dobu cteni

25.11.2021 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Anooo,zase pro mě další lahůdka,těším se až vyjde Asa a doufám že tím to nebude končit,jeste by mě zajímal příběh Zeba a Rowdyho sestrou,tedy doufám že se dají dohromady :)

08.09.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Opět skvělý příběh
Hlavní hrdinové prostě super.
Vdechla jsem to jak malinu :)

28.05.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Čekání se vyplatilo.
Mě se ti líbilo,Carter je miláček

15.05.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Podle recenzi kniha nejspis pro vetsinu nic moc
Ale do hajzlu me to chytlo a ted jsem zase nakrkla ze jsem opet nepockala az budu mit i druhy dil doma. Se proste nepoucim????
Jinak za me chaos,ale skvelej

03.02.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Jooo tak tohle je pro mě opravdu požitek,hltala jsem to doslova :)

19.01.2021 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Anotace me docela odrazovala,ale jeden komentář mě přesvědčil to zkusit a jsem za to ráda,byla to naprostá pecka.
Odmyslet si od začátku spojení s dětskou pohádkou,se kterou to opravdu nic společného nemá, kromě jmen a opravdu to člověka vtáhne pokud má rád zaporaky,drsný sex a sprostá slova :)

29.01.2024 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

potenciál by to mělo,kdyby byl nějaký příběh. Ale za mě bohužel pár stránek a vlastně o ničem :(

27.11.2023 1 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Tak tohle nemělo chybu,krásně napsané.
Přečetla jsem na jeden zátah.
Žádné velké drama,prostě odpočinková kniha. Uvidíme jaký bude další dil. Tedy pokud bude:)

16.09.2023 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Dokonalost stejně jako první díl.
Miluju zaporaky,kteří když najdou tu pro sebe pravou,tak jdou doslova přes mrtvoly :)
Tak super dalším dílem

15.05.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

První díl jsem četla už vícekrát a moc se těšila na druhý díl a doufala že bude pokračování Alexe a Lili,ale ani Jack nezklamal. Bylo to opět krásné. Ale první díl stále vede :)
Jen doufám že bude více dílů

05.02.2023 5 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Anooo,zase dokonalý díl. Jak já tuhle spisovatelku miluju,ten její chaos co vtáhne do děje a nepustí.
Chci dát víc nez 5 hvězd

06.11.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Krásné zakončení série ani mi nevadilo tolik že má kniha málo stránek. Nic tomu nechybělo.
Za mě prostě ano celé serii

21.07.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Neskutečný,úžasný -vdechnute během pár hodin. Užila jsem si každou stránku a jasně že mě nezastavila ta spousta komentu ohledně konce a pustila se do toho a teď jsem nakrkla protože potrebuju další dil -včera bylo pozde:D

18.07.2022 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Wauu,tak tahle série byla úžasná. Silný příběh obou hlavních hrdinů.
Zase jsem sáhla pro me po nové autorce a jako paráda. Škoda že nejsou další knihy od ní :(

22.06.2022 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

od prvního dílů jsem to hltala,jasně Rush mě vytáčel jak to posral a pak se jen omlouval,ta jeho povedená sestřička byla zralá opravdu na pěst :D
každopádně i přes to jak byli všichni mladí super čtení. Tolik dílů tahlel serie má a u nás jen tři,je to dost smutné :-(

14.06.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Tak tohle se mi zamlouvá hodně :)
To se povedlo a i se přidám k ostatním že to bylo lepší než první dil

03.05.2022 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Nemam slov,jsem totálně v háji

18.04.2022 5 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

Tak jo po přečtení anotace jsem se těšila na knihu,jelikož serie prokurátor se mi hodně líbila.
Ale po pravde?!
Co tohle do hajzlu jako má být? Polovinu knihy jsem přečetla s velkým premahanim a už to nedávám.
Nesmyslná pro mě vulgarni slatanina v čele s alkoholickou!
Za mě tentokrát jedno velké NE

08.04.2022 odpad!

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

To byla krásně sladká jedhohubka

27.11.2021 5 z 5