AnjaBo AnjaBo komentáře u knih

Příběhy nečekaných konců Příběhy nečekaných konců Roald Dahl

Kdo zná Roalda Dahla, kniha ho rozhodně nezklame. Další velice povedená kompilace.

04.01.2020 4 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Tradičně krásná slovní zásoba, úsměvné momenty, zajímavé myšlenky, člověk vše v podstatě “vidí před sebou”, jenom způsob psaní formou dopisů mě bohužel moc nepohltil. Rozhodně ale mohu doporučit!

04.01.2020 3 z 5

Tiché šlapací království Tiché šlapací království Zdeněk Svěrák

Moc pěkná “Svěrákovina” :-)

04.01.2020 3 z 5

Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Maja Säfström

Přečteno dětem jedním dechem. Senzačně pojato a originálně ilustrováno. Doporučuji!

04.01.2020 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Renáta Petříková

Kniha me bohužel zklamala na celé čáře. Spousty plytkých, zbytečných dialogů, nepropracované postavy, povrchní řešení problémů a opakující se uvozovací věty “se smíchem, s úsměvem, smál/a se, vyprskla smíchy”..., o gramatických chybách nemluvě. Nemohla jsem se dočkat, až konečně dočtu a knihu odložím. Doporučit nemohu, je mi líto.

04.01.2020 1 z 5

Město mezi zelenými kopci - Antologie povídek českých autorů Město mezi zelenými kopci - Antologie povídek českých autorů * antologie

I za mě bohužel velké zklamání, tohle se teda moc nepovedlo.

18.10.2020 1 z 5

Bůh v renaultu Bůh v renaultu Michal Viewegh

Je ohromná škoda, že knihy Michala Viewegha už nejsou, co bývaly, než si prošel, čím si prošel. Určitě je ale budu dál číst a doufat v překvapení.

04.01.2020 2 z 5