AniDi AniDi komentáře u knih

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Parádní kniha, krásně a svižně se četla díky zajímavému a originálnímu ději. Prima dobrodružství. Rozhodně jedna z lepších fantasy.

02.07.2020 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Tak to byla paráda. Naprosto zasloužené hodnocení 90%. Dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, opravdu oceňuji velmi inteligentní a důvtipnou hlavní hrdinku. Děj plynul hladce a přesto zvratů bylo dost. Ani chviličku jsem se nenudila a naprosto nic bych nevynechala. Rozhodně přečtu znovu. Doporučuji a už se znovu těším na shledání s lady Elinor a Aricem.

19.04.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Moje první hororová kniha, moc jsem se těšila jak se budu bát a kde nic tu nic. Děj zajímavý, celkem snadno se četl, rozuzlení jsem uhodla cca v půlce knihy. Ale proč ne, nelituji stráveného času.

14.04.2020 4 z 5

Panství zášti a lásky Panství zášti a lásky Sara Holland

První díl se mi líbil mnohem víc, čekala jsem vývoj hlavní hrdinky úplně jiný. Pro mě se děj hrozně táhl, téměř nic zajímavého se nedělo nebo jsem byla až příliš přehlcená popisy pocitů a zoufalství hlavní hrdinky. A od Liama jsem čekala taky trochu víc. Nevadí, zkusím přečíst ještě jindy, třeba mi sedne více.
SPOILER:
Od vývoje hlavní hrdinky jakožto postavy jsem čekala, že se vzchopí, bude průbojnější a s Caro zamává. Jenže pamatuji si minimálně z první půlky knihy jen zoufalství hlavní hrdinky, jak ničemu nerozumí, jak si nemůže vzpomenout, jak nic neovládá a neustále je vyčerpaná. Liama neposlouchá a ten jí chudák neustále musí zahraňovat zádel.

13.04.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Příběh měl slibný rozjezd, nicméně od půlky je to spíše jen politika. Co mi hodně vadilo byla povaha hlavní hrdinky a její chování. Nemůžu mít ráda někoho, kdo je tak krutý, sebestředný a ambiciózní, vůbec jí nevěřím, že vše dělá pro bratříčka. Mám ráda romantické linky ale tady je tak neúplná, jako by autorka s něčím začít chtěla ale vůbec se jí to nepovedlo. Uvidíme co druhý díl.

30.03.2020 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Další krásná kniha na námět popelky. Vtipně, svižně napsaná a čtivá. Přečteno na jeden zátah, nedalo se přestat číst. Chemie mezi Benedictem a Sofií úžasně funguje. Určitě ji přečtu znovu a doporučuji.

16.12.2019 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Vtipné a romantické čtení přesně na léto. Chvíli mi trvalo než jsem si přivykla stylu psaní ale stálo to za to. A moc se mi líbilo, jak podstatná věc s prací nakonec vlastně nebyla vůbec důležitá. Hezké.

23.06.2019 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Líbil se mi první díl, tak jsem sáhla po druhém a za mě lehce zklamání. To podceňování sebe sama bylo hrozné, chápu, že autorka chtěla vykreslit jiný typ hrdinky ale proč měla potřebu to zdůrazňovat opakovaně v celé knize? Až mě to spíš otravovalo, než by mi bylo líto hlavní hrdinky. Přesto bylo v knize dost vtipných situací a ty jsem si užila.

12.06.2019 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Právě jsem dočetla a stále se usmívám. Přesně tento náboj by měla knížka mít. Děj sice nebyl náročný ale to nevadí, pokud plyne příjemně svižně. Neměla jsem potřebu pytvat zda něco dává smysl nebo ne. Prostě jsem si užívala vtipné situace a že jich nebylo málo. Smála jsem se celou knihu. Oba hlavní hrdinové byly úžasní, chytří a roztomilí. Přesně toto hledám v knihách, když si chci odpočinout. Doporučuji.

10.06.2019 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Napínavé čtení s lehkou romantikou. Zápletku jsem odhlalila asi v polovině knihy ale to mi vůbec nevadí. Jude byl úžasný a Britt byla sympatická. Knihu jsem zhltla najednou a opravdu mě velmi bavila. Za mě moc doporučuji.

30.05.2019 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Právě jsem dočetla a jsem plná dojmů, konec byl úžasný, tak jak to mám ráda. Série se mi moc líbila a doporučuji ji ke čtení jako krásnou oddychovku, přesto tuším, že za týden už nebudu vědět, že jsem knihy četla. Nezanechali ve mě tolik pocitů jako třeba Dvory. Klidně ale přečtu třeba za rok znovu. Neváhejte.

25.12.2018 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Už se mi dlouho nestalo, abych četla do rána a ani si to neuvědomila. Hluboké myšlenky v knize nehledejte a přesto měla spád a "tu pravou" lásku.

20.12.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Čekala jsem dle hodnocení víc, bylo to zklamání. Jsem si jistá, že na knihu příští den ani nevzpomenu.

19.12.2018 3 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Tato kniha je jedna z nejkrásnějších, které jsem kdy četla. Určitě doporučuji.

18.12.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Poprvé jsem četla knihu tohoto žánru a jsem nadšená. Bylo to opravdu dobrodružství. Četla se tak dobře. Naprosto souhlasím s hodnocením. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. Doporučuji.

28.10.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Tak druhý díl byl dle mého mnohem lepší. A ač jsem tušila, jak to dopadne už po přečtení prvního dílu, mě naprosto nezklamal konec. Tak to prostě dopadnout mělo. Moc jsem jim dvoum fandila. A jeho jméno (nebudu prozrazovat čí) se mi taky moc líbilo. Jen mě mrzí, že byl konec tak uspěchaný, autorka to kouzlo mezi nimi mohla mnohem víc rozvést. Já jsem spokojená.

24.10.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Těšila jsem se na pohádku a v tomto směru mě určitě knížka nezklamala. Bylo mi Elly tak líto a byla jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo. Ale nemohla jsem se do knížky vcítit, to je ale jen můj problém. Byla hezká ale za mě top určitě ne. Přesto nelituji, že jsem ji četla.

20.10.2018 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Je mi to moc líto, ale jak už jsem si přečetla v komentářích níže, musím potvrdit, že děj se nikam moc neposune, neustále se řeší dokola to samé. Popravdě mě až chvílemi rozčilovalo, že ho zase vzala na milost. Autorka to hodně moc hrotí. Přesto se jdu pustit do dalšího dílu. Snad to bude lepší. První díl mě nezklamal ale tento lehce ano.

14.10.2018 1 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Netušila jsem, že mě Royalovi tak nadchnou, vlastně jsem čekala lehkou romantiku pro dospívající. Ale dostala se mi pod kůži, to jiskření mezi Ellou a Reedem bylo úžasné. Určitě řadím mezi oblíbené a znovu si přečtu, určitě doporučuji přečíst.

22.08.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Po Royalech jsem sáhla po této sérii a je mi upřímně líto, že jsem ji již přečetla. Nemohla jsem se od knih odtrhnout, ikdyž mafiánská tématika mě vůbec neláká. Kniha měla vše v co jsem doufala. Lásku, romantiku, napětí a hezký konec. Určitě si všechny 3 díly přečtu znovu. S klidným srdcem můžu doporučit ke čtení.

22.08.2018 5 z 5