AniDi AniDi komentáře u knih

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nejsem nadšená ale špatné to úplně nebylo. Zápletka byla napínavá, občas jsem kroutila hlavou nad nelogičností. Romantická linka byla nevěrohodná. Rozuzlení překvapilo. Nikdy jsem nečetla thriller a přestože je to YA, bylo to osvěžení od mého obvyklého výběru.

29.05.2019 3 z 5

Oddelené postele Oddelené postele La Vyrle Spencer

Hezký příběh

04.02.2019 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Opravdu nejhorší kniha, kterou jsem dosud četla. Hlavní postavy naprosto neuvěřitelné, tak jako dialogy. Místy vulgární. A měla jsem pocit, že dialogy a chování spíš odpovídá dětem než vysokoškolákům.
SPOILER:
Na začátku knihy se dozvídáme, že hlavní hrdinka je vyhecována svými kamarádkami sbalit, svést a odkopnout největšího plejboje celé školy aby se napravil. Velmi "originálně" se dozvídáme, že k podobnému hecu došlo i mezi plejbojem a jeho kamarády. Přestože hlavní hrdinka je popisována jako křehká malá Maddie, sladká princezna, hned v úvodu knihy do sebe kopne 6 panáků vodky (to jako opravdu?). Pak zápletka s jejím tajemstvím z minulosti a problémy s bratrem (bylo to velmi napínavé, na 10 minut se objevil v kampusu :) ale hroutila se z toho celou knihu. Pořád dokola čteme, že celé to společenství kluků jsou nechutná prasata ale celý tým holek je u nich stále pečený, vařený. Co mě zaráží je fakt, že jedna z týmu holek má být nejlepší kamarádka plejboje už od dětství, přesto nepodrží něco jako bráchu ale pomáhá hlavní hrdince (nechápu?). Postupně se dočítáme, jak se do sebe velmi zamilovávají. Nakonec oba odhalí své plány, naštve se on, pak se naštve ona a zakončíme vše happy endem.
Určitě znovu číst nebudu, lituji jen těch 4 hodin strávených s touto knihou. Nedá Vám nic, naprosto bez hodnoty.

13.01.2019 1 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Pro mě průměrná kniha, očekávala jsem víc. Občas jsem měla chuť některé věci přeskočit. Neurazí, nenadchne, četla jsem lepší.

15.11.2018 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Páni, vážně konečně zajímavý příběh. Strašně mě mrzí, že jsem knížku přečetla tak rychle za jeden den. Prostě jsem musela vědět co se bude dít dál. Pro mě měla ten wau efekt! Přiznám se, že jsem už četla všechny díly a píšu komentář zpětně, prostě mě to chytlo tak, že jsem musela ihned číst další díl. Citlivé a romantické duše jako já si ji určitě nenechte ujít.
Byla jsem po přečtení anotace skeptická ale stálo to za to. Doporučuji s klidným srdcem.

22.10.2018 5 z 5

S ohněm v krvi S ohněm v krvi Kat Delacorte

Je mi líto ale to byla neskutečná splácanina s nesmyslným dějem. Jsem velkým fanouškem fantasy žánru a většinou se těším na každou novinku, která zavání zajímavým prostředím, dávkou akce a romantickou linkou ale tato kniha byla velkým zklamáním. Prostředí dost zmateně a nehezky vykresleno, akce nesmyslné a nepropracované a romantická linka? Mám ráda v knihách milostný trojúhelník ale šestiúhelník už jsem nepobrala. Pro mě to nemělo hlavu ani patu. Jediné plus je krásná obálka.

POZOR SPOILER!
Holka se přestěhuje na místo, které snad ani neexistuje, objeví v sobě sílu, zakouká se do kluka, pak do holky, pak zase do jiného kluka. V tom aby se pig vyznalo. Otec jí zradí, pak jí chce něco vysvětlit a pak se prostě vypaří a už o něm ani zmínka. A když už zaznělo nějaké vysvětlení bylo těžko uvěřitelné. Nakonec mě asi pobavilo, že jestli hledáte záporáka, ani se nesnažte, protože to jsou všichni. Škoda času.

14.08.2023 1 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Naprosto nezklamala, parádní jízda. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

27.06.2023 5 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Amo fakt jede, po přečtení první i druhé knihy série ani nevím jak se jmenuju. Autorka má tak neskutečné myšlenkové pochody ale i velký talent, protože ty fantas magorie dokáže poutavě dostat na papír. Mě její knihy neskutečně baví, tolik jsem si při čtení odpočinula. Dokáže dostat do knih tolik zvratů a nesmyslů ale prostě jí to věříte. Jsem si celkem jistá, že přečtu časem znovu.

24.07.2022 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Naprostá pecka, napínavá zápletka, zajímavé prostředí, uvěřitelná hlavní hrdinka a má nejoblíbenější "hate to love" romantická linka. Čtení jsem si užila a moc se těším na další díl.

01.06.2022 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hezké jednoduché čtení. Většinou mi nevadí, když je kniha určena pro mladší čtenáře ale tato už byla příliš naivní. Určitě jsem zvědavá jak série dopadne.

24.03.2022 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Hodnotím sérii po přečtení všech dílů.
Úžasná strhující a čtivá série. Byla jsem tak nadšená zápletkou, dobrodružným dějem, postavami i romantickou linkou. Nechybělo vůbec nic. Děj autorka dokázala mistrně zpracovat a perfektně si s ním pohrát. Nečekejte dlouhé popisy okolí nebo hluchá místa. Hodnocení píši až po týdnu po přečtení a všechny ty pocity jsou stále ve mně, pořád nad dějem přemýšlím. Takový "otisk" ve mě vyvolaly jen Dvory (moje Top série). Rozhodně můžu doporučit a těším se na rereading.

07.02.2022 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Nadšená jsem jen z obálky. Příběh je nemastný, neslaný. Potenciál to mělo ale autorka ho nedokázala využít. Naprosto souhlasím s komentářem od jitka_dankova. Žádnou chemii jsem mezi hlavními hrdiny necítila a to od romantické knihy očekávám. Druhou knihu série nejspíš číst nebudu.

12.01.2022 3 z 5

Krásky Krásky Dhonielle Clayton

Právě dočteno a jsem nadšená! Nechápu tak nízké hodnocení. Jistě, není to kniha pro náročného čtenáře a je zařazena pro dospívající a přesně to jsem od ní očekávala a to také ve větší míře splnila. Vidím tady lehkou inspiraci Selekcí. Nicméně nebyl problém se začíst, postavy nebyly tak průhledné jak se zdály, podstata arkan nebyla ihned uvedená. Děj je poutavý a hbitý. Nenarazila jsem na žádné hluché pasáže. Doufám, že vyjde další díl co nejdříve. Za mě doporučuji.

16.10.2021 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Napínavé čtení s originálním námětem. Perfektně se četlo, popravdě ani v půlce knihy jsem netušila jak zápletka dopadne. A konec se sousedem mě naprosto dostal. Rozhodně můžu doporučit.

11.02.2021 5 z 5

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

Celkem hezký příběh, námět zajímavý ale provedení pokulhává. Některé věci a situace v knize by chtěli více rozvést. Dost mě dráždilo, že ač jde o takové téma, postavy jsou v knize tak naivně popsané a ty dialogy v druhé polovině knihy byly hrozné. Začátek knihy byl dost poutavý ale ke konci už mi to připomínalo jednoduchou knihu pro děti. Nic moc.

09.02.2021 2 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Judith McNaught

Čtení jsem si náležitě užila, dle mého nejlepší ze série. Soucítila jsem s hlavní hrdinkou. Kniha má náboj a rozhodně je jedna z nejlepších historických knih, které jsem četla.

09.11.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Celkem hezký příběh ale naprosto mi scházela jiskra mezi hlavními hrdiny. Popravdě píšu komentář po dvou dnech a nemůžu si vybavit jméno hlavní hrdinky. Takže pro mě jednohubka, která mě dozajista zabavila na večer. Znovu číst nebudu.

06.11.2020 3 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Pane jo, to byla úžasná jízda! Jasně, hlavní hrdinka by nemusela prakticky celou knihu proplakat ale pokud se plně ponoříte do čtení a necháte se dějem vést, nepřijde Vám to vůbec divné. Tento díl byl plný zvratů, dobrodružství a s naprosto skvělou romantickou linkou. Naprosto zaslouženě můžu dát pět hvězd a rozhodně se vrátím k celé sérii znovu jakmile vyjde další díl. Přiznávám, že na oba díly mi stačily pouze dva dny. Nechte se strhnout a užijte si čtení. Doporučuji

26.10.2020 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Knihu jsem se rozhodla přečíst kvůli zajímavé anotaci alá popelka a také kvůli naprosto odporné obálce (chtěla jsem si ověřit, že nemám soudit knihu podle obalu) ale byla to úžasná romantika. Jiskření mezi hlavními hrdiny jsem si fakt užila. Kniha nemá divoký děj ale to vůbec nevadilo. Pohladila po duši díky zasloužené lásce. Není pochyb, že se za nějaký čas ke knize opět vrátím. Paráda.

03.09.2020 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Musím poděkovat paní Ivusak7 a ariel platto za vyzradění zápletky bez jakéhokoliv upozornění na spoiler. Díky vám, že jste mě a určitě i jiné připravili o zážitek při čtení této knihy.

14.08.2020