AniDi AniDi komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Hezké, romatické čtení. Rozhodně jsem se i dost nasmála. Jen jedna věc mi na příběhu vadila, SPOILER: on se snažil velmi dlouho, proč tedy ne i ona? Proč ho nechala se "v tom" utápět samotného? Jsem ale ráda, že vše dobře dopadlo.

13.09.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Z téhle knížky jsem velmi na rozpacích. Sice nechyběl sexy chlap a prima holka ale... Děj byl suchý, plochý a vpodstatě se řešila jen jedna věc. Přišlo mi, že autorka si vzala dějovou linii z x romantických knih a pouze přidala něco na okraj. Nebylo to ono. Ale obálku má knížka krásnou. Čekala jsem víc, bohužel i konec byl naprosto předvídatelný. Nemám chuť na druhý díl. Třeba jindy.

10.06.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Výborná kniha, odpočinkové čtení plné romantiky. Sympatičtí byli oba hrdinové. Ke konci sice byl děj trochu utahanější ale epilog dovršil všech pět hvězd. Dokonale v něm vykreslili úžasného tatínka a já v něm naprosto viděla svého manžela. Doporučuji.

04.06.2019 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Tak toto byla paráda. Jsem velká milovnice knih J.Garwood a dosud jsem nenarazila na styl psaní a úžasnou dějovou linku jako v jejích historických knihách, až teď. Čtení jsem si báječně užila a dozajista se ke knize znovu vrátím.

12.04.2019 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto oprávněně dávám plné hodnocení. Knížka je plná dobrodružství a naprosto jsem si všechny zamilovala. Měla jsem ráda Tamlina ale kdo by si nezamiloval Rhysanda, že? Tento díl se mi líbil ještě více než první. Doporučuji.

28.10.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

V některém z komentářu jsem si přečetla, že kniha je lepší než Papírová princezna. Dle mého není ale přesto je krásná. Často narážím na knihy, které jsou uměle natahované, v tomto případě je tomu naopak. Chtěla bych vědět víc o jeho vztahu k otci, co bude nakonec ona dělat, co studovat a hlavně jsem se nedozvěděla, co udělal s těma dvěma co je chtěli rozdělit. Určitě ale doporučuji.

18.10.2018 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Děj mě pohltil, ikdyž jsem knihu odložila, znovu mě vtáhla, prostě nezapomenete co se stalo, což se mi občas stává. Je to napínavé ale hezkým způsobem. Chápu Sof, že se chtěla pomstít a chápu Lucu. Očekávala jsem tento konec ale stejně mě to nezklamalo. Klidně bych si přečetla co se s nimi stalo dál. Kéž bych celou sérii mohla přečíst znovu poprvé :)

22.08.2018 5 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Velké překvapení! I přes pro mě ošklivou obálku byla kniha opravdu úžasná. Jak mě mrzí, že nemohu ihned sáhnout po dalším díle! Děj svižný, plný akce, hlavní hrdinové zajímaví, s charakterem. Vedlejší postavy, které chcete poznat více. Uvěřitelná romantická linka, zajímavý zvrat hned v první kapitole. Pro mě lahůdka, určitě přečtu znovu. Zase jedna z knih, kde se mi nechce rozloučit se světem kolem Lary a Arena. Naprosto doporučuji.

26.12.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Přiznám se, že ze začátku mi kniha přišla jako hrozná blbost, dala jsem tomu šanci a tak mě pohltila, že jsem ji přímo zhltla. Prima romantika, hodně moc erotiky ale tak nějak měl děj nakonec šťávu. A protože mám přečtený už i druhý díl, tak varuji, čtěte až budete mít v rukou všechny díly. Ty konce byly na infarkt.

07.01.2022 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Tuto sérii jsem začala číst trošku neobvykle od druhého dílu, protože anotace k Vévodovi a já mě vůbec nezaujala. Další díly jsou úžasné, tento první se mi vůbec nelíbil, přestože seriál byl celkem dobrý. Až jsem nevěřila, jak se Simon lišil kniha vs. seriál. Nicméně ukňouraná Daphne mě místy až štvala. Jsem moc ráda, že jsem nezačala první knihou, s ostatními bych to nejspíše vzdala a to by byla neskutečná škoda!

04.05.2021 1 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Pro mě velké překvapení, úžasné dobrodružství, velmi čtivý a chytlavý příběh, výjimečně dobře vykreslené prostředí. S hlavní postavou jsem měla ze začátku trošku problém, přece jenom u mě vedou silné hrdinky ale jakmile jsem se s tím srovnala, naprostá paráda. Moc se těším na další díl.

24.03.2021 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

To byla naprostá paráda, čtivě napsané, děj měl spád, dobrodružství. Velmi dobře napsáno. Díky upozorněním níže jsem nečetla anotaci, která opravdu hodně prozrazuje. Romantická linka fantasticky nastíněná. Asi jsem si čtení užila o to víc, že jsem sledovala seriál Vikingové a tak mi prostředí přišlo známé, proto jsem neměla problémy se čtením brutálnějších situací. Rozhodně přečtu znovu. Doporučuji.

07.01.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Krásný příběh, romantická linka úžasná.

02.01.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Zase tolik nadšená po přečtení nejsem, obálka krásná, zajímavý příběh, i jiskra mezi hlavními hrdiny nechyběla. Myšlenku příběh také měl ale ten konec mě naprosto zklamal. To si autorka nemohla s koncem víc vyhrát? Když měl konečně příběh ty správné grády, najednou uzavření na pár vět? A naprosto chyběl epilog s její maminkou a bratrem.

04.12.2020 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Můžu říct, že kniha je pro mě největší překvapení za dlouhou dobu. Anotace se mi nelíbila, obálka také ne a dlouho jsem se čtení vyhýbala, pořád ale odněkud vykukovala, tak jsem jí dala šanci. A páni, čtení jsem si neuvěřitelně užila. Skvělí hrdinové, perfektně vykreslený svět, zlo i dobro, charaktery postav, krásné nakročení na další díl. Rozhodně můžu doporučit i romantičkám jako jsem já, už vím kdo je mého srdce šampión a vůbec se Eloren nedivím. Nenechte si rozhodně ujít.

26.10.2020 5 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Celkem hezký čtivý příběh. Asi je to mou povahou ale já bych mu to chování teda dala náležitě sežrat. Nedala bych se ukecat tak snadno. To mě na knize mrzí, myslím, že autorka z toho mohla vykřesat mnohem víc, rozjeté to bylo velmi slibně. Zápletka s kamarádem se mohla mnohem víc rozjet. Nelituji čtení, bylo to hezké.

10.09.2020 4 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Thrillery téměř nečtu a popravdě mě nalákala anotace a pár komentářů níže. Nelituji času při čtení. Moc se mi zápletka líbila a nevadilo mi ani, že jsem rozuzlení tušila od počátku knihy. Čtení jsem si užila, určitě mrknu na další knihy autora.

19.08.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Čtivá romantika s celkem nápaditým dějem. Nevraživost páru se mi od začátku líbila. Propracovali se do slušného happyendu. Nicméně do plného hodnocení něco schází.

03.06.2020 4 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Jaké jsou mé dojmy z knihy? Lehce čtená kniha s nábojem kouzla. Nevím, jak jinak to popsat. Z čtení jsem měla požitek, přesně toto hledám v každé knize, to kouzlo, které mě vtáhne do příběhu. Hlavní hrdinka byla sympaticky neohrabaná, její postava se časem vyvíjela, hlavní hrdina byl tajemný a zajímavý, děj dobře promyšlený. Jsem ráda, že jsem přečetla a určitě nejen jednou. Doporučuji.

25.03.2020 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Pro mě opravdu překvapení. Nečekala jsem nic a popravdě mě námět mimozemšťanů vůbec netáhl. Začala jsem číst spíš abych si potvrdila, že to není nic pro mě. Ale ihned mě kniha vtáhla do děje. Hlavní hrdinka je tak trochu pitomoučká ale mě to tady nevadí. Od začátku chápu Daemonovo chování, nebyla bych jiná abych ochránila rodinu. Katetino chování prostě muselo být napsáno takto, jinak by autorka končila po prvním díle. Jdu hned na další díl a jsem opravdu zvědavá. Pět hvězd dávám hlavně za to, že mě kniha zaujala téměř jako Dvory. A to už je opravdu co říct.

24.02.2020 5 z 5