AniDi AniDi komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Pane jo, tak tohle byla jízda. Surové ale i něžné čtení. Čekala jsem povrchní pohádku ale tento příběh měl sílu a šťávu. SPOILER! Asi bych měla mít problém s výchovou a posléze milostným vztahem ale tady to tak nějak sedělo. Epilog byl třešnička na dortu. Jsem ráda, že kniha skončila happy endem a pořádným. Moc jsem si ho pro ně přála. Určitě přečtu znovu za delší dobu, protože na tento příběh dlouho nezapomenu. Doporučuji.

06.03.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nevím ani co napsat, snad nikdy jsem u knihy tolik nebrečela. Každá stránka se četla plynule a přiznám se, že jsem opět přečetla naráz. Nešlo přestat číst. Tak moc jsem jim fandila. Opravdu procítěné. Příběh nebyl příliš originální ale ten styl psaní, úžasné. A to co se stalo Milesovi mě hrozně rozrušilo, mám miminko a tohle mě dostalo. Jsem ráda, že autorka jim dopřála takový konec.

28.01.2019 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak této knize říkám parádní oddechovka, čtivě napsaná a plná vtipu, až jsem se smála nahlas. Romantika jak má být. Doporučuji. Anotace mě naprosto dostala.

05.08.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Skvělá knížka, nechybí napětí, erotika, romantická linka a hlavní hrdinka není blbka. Jedny z mých nejoblíbenějších knížek je série Vendeta a právě proto jsem chtě nechtě hodně srovnávala. A celkem jí šlapala na paty. Jsem příjemně překvapená. Doporučuji

17.08.2020 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Skvělá kniha, nenáročná ale čtivá s mou nejoblíbenější hate to love romantickou linkou. Přestože se mi zdála anotace taková "plitká", čtení jsem si neskutečně užila. S klidem můžu doporučit dalším romantickým duším.

12.07.2022 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Sarah J. Maas je prostě sázka na jistotu. Ani nemůžu popsat jak fantastický svět opět stvořila. Čtení bylo opravdu požitkem. Příběh i postavy jsou úžasně propracované, děj má smysl, s postavami cítíte, prožíváte jejich život, objeví se hromada překvapení, ke konci knihy jsem si dost poplakala. Pro mě je další kniha autorky opět TOP. Jsem si naprosto jistá, že jsem nečetla naposledy. Když si potřebuji odpočinout, je to nejlepší autorka, při čtení mě její knihy prostě vtáhnou a na nic jiného nemyslím. Doporučuji a plný počet hvězd si naprosto zaslouží.

02.01.2021 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Naprosto souhlasím s komentářem od petusska01, Amo je opravdu šílená :) Její příběhy jsou tak neuvěřitelné, až jim uvěříte a od knihy se neodtrhnete. Když se odprostíte od logičnosti a uvěřitelnosti děje, knihu si užijete.

18.07.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Naprosto nezklamala, stálo za to počkat až vyjde jako ebook. Bezvadná kniha, čtivá, naprosto zbožňuji takové dějové zvraty. Zamilovala jsem si jak hlavní hrdinku tak tým .... Nechci nic prozrazovat, po přečtení pochopíte :) Po dlouhé době jsem se při čtení opravdu bavila!

03.07.2022 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Krásně napsaná romantická kniha plná humoru. Čtení jsem si opravdu užila, mrknu určitě na další knihy autorky.

05.08.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Výborně jsem se pobavila, vtipně napsáno, děj měl "šťávu". Hlavní hrdinové prima, romantika působivá. Kniha rozhodně nezklamala.

01.08.2021 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Krásná a jednoduchá romantika. Zakázaná láska s téměř hmatatelnou chemií mezi jí a ním. Tak to má být, tak to mám ráda. Slza na konci také ukápla. Rozhodně přečtu i další díly.

19.08.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Dlouho jsem si tak nepoplakala u čtení, opravdu sladký a zároveň smutný příběh. Naprosto dokonalý happyend pro všechny a to velmi oceňuji. Ikdyž někomu by to mohlo vadit. Děj mě vtáhl ihned od začátku, po přečtení mnoha romantických knížek bych si troufla ocenit na vyšší procento. S klidným srdcem můžu doporučit.

20.02.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Čekala jsem romantickou pohádku s happy endem a moje očekávání kniha naprosto splnila. Tentokrát jsem se poprvé velmi dlouho rozhodovala zda si knihu pořídit díky dlouhému komentáři níže. Nicméně jsem se poučila, kniha se mi líbila, poskytla oddych, zasmála jsem se (kdo už četl chápe - hrdel histo husy) a báječně oddreagovala. Díky bohu nejsem čtenář, který si vybere knihu a místo příběhu hledá chyby.

27.01.2020 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knihu jsem si schovávala až bude chuť na něco lehčího s fungující chemií mezi oběma hrdiny, protože u této autorky funguje vždy. A nebyla jsem vůbec překvapená, kniha se krásně četla a místy jsem se některým obratům opravdu zasmála.
SPOILER:
To že hlavní hrdinka trpí ADHD jsem ale nečekala. Kdybych věděla, nečetla bych. Jsem maminka dítěte nejen s touto poruchou a knihy čtu právě proto abych na chvíli zapomněla a odreagovala se. Ale v této knize je nemoc popsána s citem a spíše pozitivně, i tak se dokázala hrdinka prosadit.

04.07.2019 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Knihu už jsem měla nějakou dobu v hledáčku. Když jsem si přečetla jeden z komentářů níže, vlastně se mi do ní ani nechtělo, někdo si stěžoval, že v knize je až příliš odborného a že to tam nesedí. Tak to je velký omyl! Nejen, že to bylo zajímavé ale přesně to sedlo. Hlavní hrdince jsem hodně fandila. Konec mě trošičku zklamal, čekala bych více vzpurnosti od hlavní hrdinky. Dala se přemluvit až moc snadno. Bylo to osvěžující čtení, určitě přečtu znovu. Doporučuji.

24.05.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Naprosto okouzlující, pokud hledáte oddychovku plnou romantiky. Příběh ubíhá tak plynule. Pro mě jedna z knih, kde necítím potřebu přeskakovat ani řádek. Naopak si vychutnám naprosto každé slovo. Prostě to do sebe zapadá. Nenechte se odradit, není to plytký příběh, naopak má velké kouzlo. Velmi ráda si přečtu znovu. S klidným srdcem doporučuji.

15.11.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Právě jsem dočetla a zklamaná určitě nejsem. Doufala jsem v takový konec. Nicméně mě trochu mrzí, že autorka nerozepsala trošku konec i pro vedlejší postavy. Například pro Casse a Nestu. Ráda bych věděla co se mezi nimi dál odehrálo. Půjdu pátrat, zda nebude pokračování. Určitě neuděláte chybu, když si přečtete celou sérii.

28.10.2018 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihu jsem si vybrala kvůli hodnocení a komentářům, nicméně jsem se do ní nemohla vcítit. Pro mě chyběl ten "wau" efekt. Určitě přečtu i další knihy autorky, doufám, že se mi další kniha bude líbit víc.

01.09.2018 2 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tak to bylo velké překvapení, čekala jsem milou slaďárnu se zlobivým klukem, který ale vlastně zlobivý není a holkou co ho napraví a jsou možná šťastni až navěky. Tímto jsem se nemýlila ALE!, tady to autorka napsala tak "surově" (možno přečíst "syrově"), do hloubky s použitím hodně těžkého tématu. A přesto bylo čtení takovým požitkem. Žádná plochá dějová linka zaměřená pouze na romantiku.
Věřila jsem hlavním hrdinům naprosto všechno a má oblíbená hate to love romantická linka, tu autorka pozvedla o další dva levely víš. Protože jsem se ze začátku myslela, že čtu knihu od Amo J. Takový to byl mazec.
Můžu jen doporučit.

27.09.2022 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

(SPOILER) Velmi rozkošně "tupý" příběh. Nechci být zlá, rozumějte, miluji romantiku všeho druhu ale touto knihou bych byla nadšená, pokud by byla má první tohoto žánru. Kdepak, celý příběh by se mohl vejít na 30 stran a všichni by byli spokojení. Dějová linka přímá, bez jakýkoliv zvratů nebo zádrhelů a překážek pro hlavní hrdiny. A co se týče hlavních postav, ty byly téměř k smíchu, bohyně panna a tak trochu sexy samec trouba. Vlastně jako komická kniha dobré. A jako poslední tečka mimčo, to byla paráda (sarkasmus). Tak mě napadá, nepsal to náhodou naprogramovaný počítačový program podle algoritmu největších teen chytáků?

05.01.2022 2 z 5