angelika29 angelika29 komentáře u knih

Relikvie mrtvých Relikvie mrtvých Ariana Franklin (p)

I další díl byl velice napínavý. Něco z historie, fakt krásně napínavé. Už se těším na poslední díl.

23.04.2024 5 z 5

Začátek nových časů Začátek nových časů Sophie Oliver

Tak a jsem na konci trilogie. Třetí díl byl asi nejsmutnější, možná proto, že se tam jednalo i o druhou světovou válku. Nicméně celá trilogie byla moc pěkná a krásně se četla. Všem moc doporučuji.

28.01.2024 5 z 5

Cesty osudu Cesty osudu Sophie Oliver

Tak tuto knihu jsem přečetla na jeden zátah. Velmi napínavé i romantické. Psané velmi čtivě, téměř se nadá od knihy odtrhnout. Všem skutečně moc doporučuji.

28.01.2024 5 z 5

Tajemství prostopášného mládence Tajemství prostopášného mládence Jaromír Jindra

Je to první kniha ke které jsem se musela několikrát vracet abych ji dočetla.

12.04.2023 1 z 5

Případ krásné čarodějky Případ krásné čarodějky Jaromír Jindra

Do tohoto dílu jsem se nějak nemohla ze začátku začíst. později se ale příběh rozběhl a už bylo vše jako v předchozích dílech. Všem doporučuji

01.02.2023 5 z 5

Případ děsivé masky Případ děsivé masky Jaromír Jindra

Tak jsem dočetla čtvrtý díl, byl zatím asi nejnapínavější. Skutečně velmi krásně a čtivě psané knihy od pana Jindry. Jen o tomto trestu jsem četla poprvé, nikdy jsem o něm neslyšela ani o něm nečetla. Nicméně všem tuto knihu doporučuji.

21.01.2023 5 z 5

Případ zákeřného vyděrače Případ zákeřného vyděrače Jaromír Jindra

Jestli se mi dobře četl první díl této série, pak druhý byl ještě lepší. Velmi krásně a čtivě napsáno.

04.01.2023 5 z 5

Případ šíleného tambora Případ šíleného tambora Jaromír Jindra

Mám tohoto autora velmi ráda. Píše velmi poutavě. Krásně otevřel touto knihou možnost pokračování dalšími knihami této série. Už se moc těším na další díly. velmi se mi líbí vykreslení života na venkově v dané době. Vřele doporučuji.

02.01.2023 4 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

opět velmi vydařená knížka. jak již tady bylo řečeno, jiní pomocníci ale velmi pěkná a napínavá.

25.07.2018 5 z 5

Král nezná bratra Král nezná bratra Jan Bauer

Další kniha od které se nedalo odejít. Fakt jsou opravdu všechny velmi pěkné.

03.05.2018 5 z 5

Dárek pro mistra kata Dárek pro mistra kata Jan Bauer

Tato kniha byla z této série zatím nejnapínavější. Celá série je velmi pěkná ale tato se mi zatím líbila nejvíc. Pro mě jsou knihy pana Bauera velmi pěkné čtení. Pokud se někomu nelíbí správnost historie, která je uvedena v knize, potom ať čte knihy faktů. Za mě jsou to velmi pěkné knihy.

05.04.2018 5 z 5

Císařova poslední vůle Císařova poslední vůle Jan Bauer

Další velmi čtivá kniha. Jak už tady zaznělo rychtář Protiva a kněz Blasius, to je velmi pěkné čtení

22.03.2018 5 z 5

Císař táhne do války Císař táhne do války Jan Bauer

Zatím jsem z této série přečetla všechny knihy a moc se mi líbily. Velmi dobře se všechny díly četly, ostatně i jako jiné knihy pana Bauera. Jsou velmi čtivé a bylo dobré, kdyby si čtenáři uvědomili, že jsou to romány ne knihy faktů. jen další tak krásné knihy

14.02.2018 5 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

četla jsem všechny knihy a jsou hrozně pěkně napsané, jsou čtivé, prostě fajn

12.02.2018 5 z 5

Vampýr z Koňského trhu Vampýr z Koňského trhu Jan Bauer

velice hezky napsaná detektivka

12.02.2018 5 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

Tak jestliže jsem se do prvního dílu nemohla začíst tak druhý díl jsem zhltla téměř na jeden zátah. Vřele doporučuji.

01.03.2024 5 z 5

S cejchem vraha S cejchem vraha Jan Bauer

Trochu pozvolný rozjezd. Od tohoto autora znám lepší knihy. Nicméně potom už se kniha četla dobře. Jen jednu výhradu mám. Asi nikdo nedělal korekturu, je tam poměrně mnoho chyb.

26.02.2024 4 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Že začátku se mi zdála kniha celkem rozvláčná ale pak jsem se nemohla utrhnout. Už mám objednaný další díl.

19.02.2024 5 z 5

Sny umírají s králi Sny umírají s králi Jaromír Jindra

Mám ráda historické romány. Do této knihy jsem se moc začíst nedokázala. Velmi rozvláčně napsané, nemělo to tu správnou šťávu, kdy sedněte a jedním dechem přečtěte.

24.05.2023 2 z 5

Proroctví staré vědmy Proroctví staré vědmy Jaromír Jindra

Vzhledem k tomu, že mám tohoto autora ráda a přečetla jsem celou jeho ságu Budějovického kata, jsem si vybrala i jeho další sérii. Tato kniha, dle mého, měla trochu vlažnější děj a nedržela mě tak jako jiné knihy pana Jindry. Dalším mínusem této knihy jsou chyby tisku. Nevím, kdo je kontroluje ale několikrát se zaměňují jména postav. Potom se musíte částečně vrátit abyste pochopili děj.

25.02.2023 3 z 5