Anett13 Anett13 komentáře u knih

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Tahle knížka byla kouzelná. Četla se strašně dobře a chtěla jsem, aby byla delší. Byla to moje 1. knížka od autora. Přišlo mi, jak kdybych všechno prožila s hrdinou a knížka mě hodně dojímala. Na film se určitě podívám. :)

26.12.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Knížka se četla rychle a dobře, ale někdy mi přišlo, že postavy mluví až moc sprostě nebo divně.

26.05.2019 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

U knížky byl docela zajímavý konec, ale jinak se tam pořád věci opakovaly. Knížka se čte sama, ale kdyby tam pořád nebyly ty stejné pasáže. Nemá to ani žádnou pořádnou zápletku.

08.02.2019 3 z 5

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Na tuto knihu jsem se těšila a chystala si ji i koupit, protože je to můj oblíbený herec a chtěla jsem se dozvědět něco o něm, ale tato kniha mě velmi zklamala. Vůbec jsem nevěděla co se tam děje a o čem se píše. Některé věty nedávaly smysl a byly tam chyby. Nejlepší pasáže pro mě byly, jak psal co za lumpárny prováděl se svými kamarády. Nejspíše špatný překlad. Za mě velké zklamání a divím se,že jsem ji dočetla.

28.10.2018 1 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Tak tahle knížka byla mazec. Ze začátku to nevypadalo slibně, ale potom jak se to rozjelo byla síla. Ke konci jsem měla jenom otevřenou pusu, jaké další zvraty a informace přicházeli. Pecka!

26.05.2019 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Knížka se dobře četla, je napsaná vtipně ale je tam i spousta poučných věcí. Plno krásných fotek a zajímavých básniček.

02.05.2019 3 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, ale bylo to zklamání. V knize se pořád dělo to samé a čekala jsem na nějakou akci. Strašně dlouho mi ji trvalo přečíst, až jsem přemýšlela jestli to má vůbec cenu dočíst.
Ještě přemýšlím jestli dám dalšímu dílu šanci.

26.12.2018 2 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Když jsem začala číst tuhle knížku, ihned jsem se do ní začetla na prvních stránkách. Hned jsem se ponořila do tajemného a strašidelného světa a už od začátku jsem cítila tu ponurou atmosféru. Trochu mě štval vztah mezi hlavními postavami. Ale jinak se knížka četla moc rychle a určitě jdu do dalších dílů.

28.10.2018 3 z 5

Posvěcené zlo Posvěcené zlo Nora Roberts

Kniha se četla sama. Potřebovala jsem ji dočíst co nejdříve. Zajímavé téma. I vrah mě překvapil.

12.07.2018 4 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Další knížka od autorky, která mě bavila. Při čtení mi zase běhal mráz po zádech.

28.08.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Líbil se mi nápad s Dohazovači, mezi hlavními postavami to jiskřilo, knížka se četla rychle a dobře, ale ten příběh nebyl ničím zvláštní. Ale jako oddechovka vyhovuje.

18.07.2019 3 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Tak tato knížka byla strašně zajímavá. Byla napsána zajímavým stylem, kapitoly kratší a hlavně děj... Je to zvláštní co se mu stalo a jak se s tím uměl vypořádat.

06.04.2019 4 z 5