Anet_410 Anet_410 komentáře u knih

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Zázrak Eden nám konečně dospěla :) Dokonalý Tyler se nám ještě víc zdokonalil a upřímně kdo by takového Tylera nechtěl že? Díl se mi líbil nejvíc z celé série a musím říct že když jsem ho dočetla tak jsem byla docela zklamaná že to končí. Což po druhém díle považuju za úspěch. Na druhou stranu mě trochu zklamalo že Tylerovi stačilo se jenom párkrát usmát a prosit a Eden už s ním byla na cestě do Portlandu.
Hezké ukončení série.

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Hodně smutný ale zároveň krásný příběh. Čte se to úplně samo a nejde se od toho odtrhnout. Postavy si hned zamilujete a budete jim fandit. Moc se mi líbilo jejich společné putování, a sledovat jak se vyvíjí psychika Finche bylo zajímavé. Konec byl smutný ale kdyby to dopadlo jinak asi by to nebylo ono. Ke knížce se určitě ještě vrátím.

05.10.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Musím říct že mě to moc překvapilo. Ze začátku jsem sice měla trochu problém se začíst a zvyknout si na to že si postavy vykají. Zvraty v knížce mě překvapily a pouštím se do dalších dílů:)

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc z celé série. Je pravda že i tady byly občas části kde se nic moc nedělo ale nebylo to tak hrozné jako v minulých dílech. Pořád nevím co si mám myslet o tom konci, ten byl takový zvláštní, čekala jsem že to dopadne trochu jinak ale celkem se mi to takhle i líbilo.

06.11.2018 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tak v tomhle díle mě Eden neskutečně štvala od začátku do konce. Stala se z ní pěkná žárlivka a na svůj věk se chovala strašně nedospěle. Na druhou stranu u Tylera proběhla výrazná změna a v tomhle díle jsem si ho ještě víc oblíbila. Taky se mi moc líbili Snake a Emily. Neskutečně nesnáším Tiffani, a to co předvedla v tomhle díle bylo dost nereálné a to jak se k tomu Eden postavila snad ještě víc. Děj mi připadal dost natažený a tenhle díl se mi líbil z celé série nejmíň.

05.10.2018 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knížka se krásně četla, je velmi čtivá a jako oddechovka ideální. Postavy mi byli sympatické a celkově příběh Tylera je zajímavý sám o sobě. V tomto díle se toho dělo asi nejvíc, ale musím říct že některé situace mi přišli až moc přehnané a především vedlejší postavy byly i dost nereálné. Taky mi hrozně vadil překlad a chyby v textu ale to není vina autorky. Kniha se mi líbila a Eden a Tylerovi jsem fandila.

05.10.2018 4 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Bylo to dobré ale asi jsem od toho čekala trochu víc. To je tak když knihu každý vychvaluje a vy máte až moc velká očekávání.
Boužel jsem tak trochu tušila kdo je ten záhadný Zero takže i tam jsem byla trochu zklamaná. Každopádně jinak dobré, těším se na pokračování a můžu doporučit.

05.01.2019 4 z 5

Srdce mluví Srdce mluví Cleo Wade

Pěkné čtení když potřebujete povzbudit :))

20.11.2018 4 z 5

Exorcismus mé nejlepší kamarádky Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix

Kniha mě bavila, byla čtivá, napínavá akorát jsem očekávala že bude třeba trochu víc děsivá. Krom toho mi taky konec přišel takový dětinský. Ale jinak dobré takže 4*

20.11.2018 4 z 5