andy29 andy29 komentáře u knih

Smolař Smolař Viljam Kozlov

Tuto knihu mám doma už od jejího vydání,rodiče odebírali tyto knihy pravidelně celá 60.léta.Po jejich smrti mi zůstalo několik desítek knih od sovětských spisovatelů.Čtu je už po x krát všechny a zjišťuji,že to nejsou vůbec špatné knihy.ten Smolař je jednička,pak Tři špačci na obzoru,další humorná kniha,skvělá kniha je Za dalekou hvězdou.

10.11.2017

Na shledanou u Krobiána Na shledanou u Krobiána František Swidzinski

Velice pěkná kniha,přímo ze života a humoru je tam dost a dost.Bohužel štěně naší německé dogy mi jí snědlo,tak už jí několik let nemám.No snad jí seženu znovu.

08.11.2017

Paf, je s tebou amen! Paf, je s tebou amen! Jan Olof Ekholm

Už je to 31.let,co vyšla tato kniha asi u nás poprvé?.velmi dobře napsané,hlavně vojenského prostředí je tam dobře vylíčeno.Pro mne skvělé.

05.11.2017

Nic pro hrdiny / Bernhard Dobyvatel Nic pro hrdiny / Bernhard Dobyvatel Sam J. Lundwall

Četl jsem tedy jen jednu povídku v knize Pozemšťané a mimozemšťané Nic pro hrdiny.Můj názor,že je to skvěle napsaná povídka,s humorem a nadsázkou.Vím že napsal několik knih s hrdinou Bernhardem,ale ty asi nebyli přeloženy do češtiny?Žádní hrdinové a Bernhardovo kouzlo léta.-"Vzduch se naplnil výbuchy a táhlým jekotem,když implodovala silová pole."

05.11.2017

1984 1984 George Orwell (p)

To co napsal pan Orwell,se v dnešní době stává bohužel realitou,kniha je fikce,ale postupně se stává realitou v dnešní době.i když zde někteří píší,hlavně ti mladší že nic takového není?ale je,pořádně se dívat kolem sebe.

26.01.2017