Andrys Andrys komentáře u knih

Líbánky Líbánky James Patterson

Děj má spád a rozhodně nenudí. Doporučuji.

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Kniha má zajímavý konec, který si přejete, ale když už je opravdu u konce, tak stojí za to se nad tím zamyslet... :)

Vážná tajemství Vážná tajemství Kathy Reichs

Celkem dobrá kniha, jen by mě zajímalo, kdo Tempe nakonec vyzvedl...

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jsem ráda, že autor použil podobné téma jako v Modré sféře. Je to děsivé, jak moc spoléháme na informace v elektronické podobě.

30.11.-0001 4 z 5

Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Nelson DeMille

Zároveň se tu objevuje série únosů malých holčiček v jejich nejhezčí den z bezpečí jejich domova... Tak z toho mi pěkně běhal mráz po zádech.

Muž, který si hrál na Boha Muž, který si hrál na Boha Robin Cook

Opět mi vadil dominantní muž a podvolená inteligentní doktorka. Ale děj byl celkem dobý.

30.11.-0001 3 z 5

Sedm dcer Eviných Sedm dcer Eviných Bryan Sykes

Kniha je napsaná tak, že zaujme i laiky a danou tématiku hezky vysvětlí. Třeba vytrhnutím vlasu :)

Výstraha Výstraha James Patterson

A to jsem si říkala, že od tohoto autora mě nic nepřekvapí :). Mám ale raději jeho série.

30.11.-0001 3 z 5

Nalezený sen Nalezený sen Nora Roberts

Poslední díl sice přináší konec smutného příběhu o dávné lásce, ale ten současný mě zas tak nenadchl.

30.11.-0001 4 z 5

Spletitá síť Spletitá síť Ken McClure (p)

Jen mě zarazila specializace Mary, píšou že je na ARO a pak se stará o rozbité hlavy, které stačí jen zašít?

Smrt Horových služebníků Smrt Horových služebníků Paul Doherty

Kromě hlavního úkolu, který je tu nastíněn, musí soudce řešit ještě další dva spory, které sice musí odložit stranou, ale vyřeší je celkem rychle a skoro náhodou ;)

Posvěcené zlo Posvěcené zlo Nora Roberts

Postavy z této knihy se objevují i v Srdcové dámě.