Spletitá síť přehled

Spletitá síť
https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9729/spletita-sit.jpg 4 47 47

Manželé Palmerovi jsou podezřelí z vraždy své tělesně postižené holčičky. Jejich přítel a lékař Tom je jediný, kdo věří, že zločin nespáchali. Tom se spolu s doktorkou Mary pouští do pátrání na vlastní pěst. Stopy je zavedou až na kliniku pro léčbu neplodnosti, kde Palmerovi podstoupili umělé oplodnění. Vtom na veřejnost pronikne šokující sdělení o smrti dalšího děvčátka…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Apsida , Alpress

The Tangled Web , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spletitá síť. Přihlašte se a napište ho.

jana9877
03.08.2022 5 z 5

I mě tato kniha celkem pohltila. I já pochybuji trochu o reálné představě tohoto scénáře, ale je to kniha, a hlavně že dopadla dobře:) Určitě zkusím další knihu z řady autora tvorby.

petulik330
23.04.2021 5 z 5

Děj se poměrně rychle rozjel. Na začátku byl únos malé postižené holčičky, který se měl podle důkazů vyvinout v její vraždu.
S postupujícím dějem však čtenář odhalí nekalé praktiky na klinice umělého oplodnění.
Při čtení knihy i běhal mráz po zádech z toho co si autor dokáže vymyslet a přemýšlela jsem, jestli se to může stát skutečností. Někteří lékaři se chtějí hrát na bohy a rozhodovat o tom kdo bude žít a kdo ne. Asi každý kdo tuto knihu četl se potýkal s morálním dilema: je v pořádku vytvořit člověka umělé jako kopii na " náhradní díly "?

Zlatinka.Emilly
01.06.2020 5 z 5

Napínavé od první do poslední stránky. Zapeklitá spletitá síť v niž uvízla Anna-Marie Palmerová a Megan Griffithsová mi fakt byla jasná od samého začátku. Ken McClure odvedl tímto příběhem dobrou práci. Kdybych mohla, dám deset hvězdiček.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spletitá síť v seznamech

v Právě čtených1x