Anannas Anannas komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Neskutečně zajímavá teorie o Máří Magdaléně, svatém grálu a obecně o křesťanství. Obdivuji autora, že to dokázal podat tak "zábavným" způsobem.
Pokud vás náboženství nezajímá, určitě kvůli tomu knihu nezahazujte. Je tam spousta napětí, akce, záhad...No prostě, kniha vás ani na chvíli nepustí.

17.06.2020 5 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Nádherná knížka! Určitě doporučuji číst raději v zimě nebo na podzim, abyste si dokázali vychutnat tu atmosféru. Vždy když jsem ji četla, cítila jsem se naplněná klidem. Za mě určitě 5 hvězd.

17.06.2020 5 z 5

Smečka ze čtvrtého pokoje Smečka ze čtvrtého pokoje Mariam Petrosjanová (p)

Toto je kniha, na kterou si prostě každý člověk musí udělat svůj vlastní názor. Tak zvláštní, že se to slovy nedá popsat...

16.06.2020 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Pokud hledáte nějakou oddechovou četbu (prostě nic složitého), pak se vám tato kniha bude pravděpodobně líbit. Přečetla jsem ji za dva dny, děj rychle a plynule ubíhal a určitě jsem se u ní nenudila. Hlavní myšlenka byla velmi zajímavá, ale její zpracování nebylo takové, jaké jsem očekávala.

16.06.2020 3 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Nádherný příběh, který čtenáře zavede do starověkého Egypta... Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla.

16.06.2020 5 z 5