Analady Analady komentáře u knih

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Obdivuji autora, že takto odhalil své soukromí a pocity. Věřím, že jak pro něj, tak pro jeho rodinu musela být nastalá situace hodně náročná, deprimující a vysilující.

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Tuto knihu jsem původně půjčovala pro svou dceru. Nakonec jsem se do ní začetla i já a musím říct, že mě příjemně překvapila. Je to hezký příběh ze života se správnou dávkou romantiky.

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Pěkná, romantická knížka.

29.09.2017 3 z 5

Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně Pavla Smetanová

Milé, odpočinkové čtení, kde se autorka se čtenáři podělí o zážitky ze svého života na Korfu.

29.09.2017 4 z 5

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Kniha o tom, že nikdy není pozdě na radikální změnu života a nalezení naplňující lásky.

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Na tuto knihu jsem v rádiu slyšela velkou chválu, tak jsem ji koupila dceři. Není moc velká čtenářka, proto jsme ji četly společně. Je moc krásně ilustrovaná, bohužel děj mě ani dceru vůbec nezaujal.

29.09.2017 2 z 5

Borůvkové léto s Terezou Borůvkové léto s Terezou Petra Braunová

Odpočinkové čtení pro náctileté.

Komu zvoní mobil Komu zvoní mobil Michael Třeštík

Tato knížka mě bohužel nezaujala.

25.09.2017 1 z 5

Útěk do Mombasy Útěk do Mombasy Dana Šimková

Díky vysokému hodnocení jsem od této knihy očekávala víc, než mi mohla nabídnout. Knihu jsem nedočetla. Ze začátku nebyla špatná, ale v moment, kdy se expedice vydala na cestu a Jana byla ta, která dělala všechno dobře a její manžel byl ten záporák, mě kniha otrávila a odložila jsem ji.

25.09.2017 2 z 5

Pospěš si a medituj Pospěš si a medituj David Michie

Po této knize jsem sáhla, protože jsem chtěla zkusit meditaci. Kniha se četla dobře a určitě stojí za přečtení. Ovšem meditace v praxi není vůbec snadná. Alespoň pro mě.

25.09.2017 4 z 5

Buddha vchází do kanceláře Buddha vchází do kanceláře Lodro Rinzler

Hned po přečtení Buddha vchází do baru jsem se pustila do Buddha vchází do kanceláře. A tato kniha se mi líbila ještě o něco víc.

25.09.2017 5 z 5

Buddha vchází do baru Buddha vchází do baru Lodro Rinzler

Tato kniha mě ze všeho nejdřív zaujala svou krásnou obálkou. A protože mám ráda filozofii buddhismu, pustila jsem se do čtení. A jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

25.09.2017 4 z 5

Deník, který jsem si (radši) nepsal Deník, který jsem si (radši) nepsal Peter M. Jolin (p)

Ačkoliv knížka byla místy vtipná, nijak mě neoslovila. Hlavní hrdina mi nebyl nijak extra sympatický, z jeho stylu života jsem byla otrávená.

24.09.2017 2 z 5

Deník staré paní Deník staré paní Jiřina Šiklová

Moc pěkná knížka o stáří. Ráda si ji znovu přečtu.

24.09.2017 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Romantika s trochou napětí. Knížka se velmi dobře četla. Líbilo se mi sledovat příběh z pohledů Caina i Charlie. Cain byl velký sympaťák .

24.09.2017 4 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Velmi čtivá kniha o dramatickém životě malého chlapce za války. Doporučuji.

24.09.2017 5 z 5

Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Don Miguel Ruiz (p)

Tato kniha se mi nečetla úplně snadno, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Určitě doporučuji.

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

Milé pokračování příběhu.