anája anája komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Precteno za jeden den. Jen mi vadilo, ze i když hlavouni věděli ze má Sayer málo lidi tak nepomohli. Jinak super!!!

17.09.2022 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Tak to byl opravdu povedený psychothriller. Ty zvraty a cely dej na 1* Konec jsem nečekala, budu o tom muset ještě přemýšlet.

03.09.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Výborná kniha. Nemohla jsem odložit.Zatím nejlepší z těch co autorka napsala.Zajímavé jak může někdo s někým cely zivot manipulovat.

11.08.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tak bohužel půjdu proti proudu, ale čtení mě nebavilo, ty pasáže z policejní stanice nuda, už jsem preskakovala. Autorka to má moc pekne slohově napsané , ale pro mne nuda.

05.07.2022 1 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Pro mě pecka! Stejně dobra jak,, Za zavřenými dveřmi”. Měla jsem čtecí krizi po několika nic moc provedených knihách. Toto se četlo samo, dobře a napinavě propracované s pikantnimi detaily někdy dost děsivymi.

25.03.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Od autorky se mi líbilo všechno, až na knihu ,,Nevitany host.” Toto byla další pecka napinava od začátku do konce. Precteno za jeden den.

01.11.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Přečteno za jeden den. Psané tak, aby pomalu odkrývalo minulost a postupně vše zapadlo do sebe. Opravdu velmi napínavé čtení.

25.10.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Páni tak to byla jízda. Autorku jsem doteď neznala, takže jsem nic nečekala a dost mě to překvapilo. Bylo to čtivé, napínavé a opravdu nervy drasajici. Čtu thrillery pořad, ale tohle bylo silné kafe až mě z toho bolí žaludek. Ty pasáže řezání těla to byl teda horor.

11.08.2021 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha a celý příběh je moc povedený. Po přečtení pěkné řádky thrillerů musím smeknout. Přesně jsem pochopila o co tady jde, bylo to mrazivé a nemohla jsem přestat číst.... Doporučuji necist v noci!...Bylo to až hororové, vůbec nechápu tak nízké hodnocení knihy za mě knihu doporučuji! Dovedu si to představit jako super zfilmovaný horor.

04.06.2020 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Nemohla jsem knihu odložit, děj byl strhující a napínavý. Pořád vás držel v napětí kdo a jak.,.,. prolínalo se tam několik spolu souvisejících příběhů. pozor spoiler:) Nora mě zklamala, ta naivita na konci. Jednání Ryana mě donutilo k zamyšlení, nad jeho zbabělosti a sobeckostí, žít s něčím takovým.

30.05.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Moc pěkně napsaný příběh, plný napětí a zvratů. Doporučuji přečíst všem co milují psychothrillery. Bez zbytečného násilí a krveprolívání se stejným efektem.

13.04.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha mě bavila, ten styl psaní mi taky připomínal L. Moriarty. Bylo zajímavé se zamyslet co zmůže pomluva a hádat kdo. No a na prvotinu super. Jinak souhlasím, že napínavé začalo být od poloviny. Ale ráda jsem si přečetla. Ta poslední stránka mě zaskočila spíše nemile, postava mi totiž celou dobu byla sympatická a tímto se to stornovalo.

08.04.2020 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Přečetla jsem zatím všechny díly a za mě super. Bylo to napínavé čtení, mrazivé a celkově tyhle ,,Cartrovky'' patří mezi drsnější čtení , s kterým by asi slabší povahy mohly mít problem. Jediné co mi v jedné chvíli dost vadilo, bylo to, že po napínavém vyobrazení počinů vraha následovalo několik kapitol, toho, co se děje na stanici , něčeho nezáživného. Takže jsem se pak musela vrátit o ty čtyři kapitoly zpět, protože mezitím jsem zapomněla linii vrahovych myšlenek. Jinak i když je násilí dost všude okolo nás, tak na těchto knihách mě nejvíc uklidňuje to, že jsou vymyšlené a proto mě tolik baví.

06.04.2020 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Kniha byla super čtivá, napínavá, svižná , nezachazela do zbytečných detailů sci-fi, kterým by každý nemusel rozumět. Moc se mi tento Minnier líbil,přečteno za dva dny. Konec taky super, jen jsem ještě doufala, že přežije......nebudu vysvětlovat kdo.

03.04.2020 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Musím říct, že jsem vůbec nečekala, že kniha bude taková pecka. Moje první od autora, ale strašně mě sedla. Vůbec, to bylo skvěle promysleno. Ta strašidelná atmosféra ,melodie písničky a jak se rozjede a kdo bude cizák jsem absolutně nečekala. Byla to super jízda..... doporučuji a chci další knihy .

06.02.2020 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Autorka opět nezklamala, její thrillery mě opravdu baví.

19.01.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Carter opět nezklamal, napínavé čtení.Po jemnějších thrillerech je to dost morbidní a živé....Ach jo toho kluka mi bylo líto nejvíc, měl celý život od dětství i doma na h.... A pak ještě snášet od 11 let tohle... už jen to oslovení ,, červe'' bylo hnus.....

28.12.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Nějak jsem od knihy nic nečekala, dostala jsem ji jako dárek. Na první pohled mne zaujala obálka a nápis nahoře..... když se vysněný domov stane nejhorší noční můrou..... Obálka mi připomněla knihu Ani muk , která byla super. Začetla jsem se a dnes jsem neodložila, dokud jsem nedocetla.Bylo to napínavé, trošku naivní, ale mě se tyto knihy líbí víc než takové ty chlapske ,tvrdé.Muzu jen doporučit za mně bezva thriller.A nechám si ho ve své knihovně... Teď jsem v popisu o knize četla že hlavní hrdince bylo 30 ,to jsem nějak nezaznamenala a celou dobu jsem myslela že tak 20 podle chování, ale budiž, na mém hodnocení to nic nemění.

26.12.2019 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Opravdu perfektní psychothriller napínavý a svižný.Postava detektiva Frosta byla moc sympatická a těším se na další knihu tohoto autora.

18.11.2019 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Kniha byla napínavá, pěkně zpracovaná, určitě nebude od této autorky poslední.Precteno za den,super.A ten konec překvapivý.

02.11.2019 5 z 5