AmyLee992 AmyLee992 komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Podle recenzí jsem asi čekala opravdu hororový zážitek, ale nestalo se. Vůbec mě to nestrašilo jako její první kniha Duch domu Ashburnů - ten je za mě top a opravdu mě děsil :) Určitě tahle kniha není ztráta času a moc se mi líbí styl psaní autorky, ale za mě toto horor není, spíš mě to maličko zklamalo.
Abych to shrnula - Duch perfektní, Tajemství super, i když ne úplně děsivé (tam se mi spíš líbila laskavost postav) a Přízraky fajn příběh stylu neurazí - nenadchne.

12.09.2020

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nesmrtelná klasika, kterou by si měl přečíst každý. Styl psaní je nadčasový a děj utíká, čtenář ani neví jak.

14.08.2020 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Název je naprosto výstižný - intenzivní pocity z každé stránky přímo čiší. Tahle kniha je opravdovým klenotem :)

24.07.2020

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Skvělý strhující příběh, navíc pro mě jako bonus poměrně krátké kapitolky, přispělo to ke svižnému ději.

18.07.2020 5 z 5

Přízraky Přízraky Dean Koontz

Tenhle horor jsem četla už na základní škole a patří mezi mé absolutně nejoblíbenější knihy, které mě dokáží vyděsit i po několikerém přečtení :)
Moc se mi zamlouvá atmosféra strachu a nejistoty, o co vlastně jde, kterou autor dokázal vykreslit ... konec někomu může vadit, mně naopak hodně zaujal a přišel mi nápaditý a zbytečně nerozvláčný :)

04.07.2020 5 z 5