Amifa Amifa komentáře u knih

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Moc pěkný příběh.

26.11.2021 5 z 5

Kdo krade dětem čtení Kdo krade dětem čtení Jiří Kreč

Velmi šikovně napsaná kniha. V každé kapitole je nějaký knižní hrdina a čtenář má potřebu si knihu najít a přečíst (pokud tak ještě neudělal), aby lépe porozuměl tomu, co knižní hrdina Terezce radí.

28.10.2021 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Super oddechovka :-)

17.08.2021 5 z 5

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

V některých popisovaných situacích jsem se jako rodič úplně viděla. Takže teorii bychom znaly a teď uvést do praxe :-)

21.05.2021 5 z 5

Tvrdohlavá Marie Tvrdohlavá Marie Antonín Zhoř

Moc hezká kniha, mě jako učitelce fyziky a chemie se budou zajímavosti z ní velmi hodit :-)

21.05.2021 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Pláču, dojemna, smutná, ale vlastně nadherná kniha. Někdy je těžké si přiznat pravdu

05.01.2021 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Precteno jednim dechem, napinavy pribeh se zajimavym koncem.

18.07.2020 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

K zamyšleni, myslím,že se k této knize budu ráda vracet.

31.12.2017 5 z 5

Trosečníci z Vlaštovky Trosečníci z Vlaštovky Arthur Ransome

Další úžasné dobrodružství Vlaštovek a Amazonek.

30.12.2021 5 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Čtivá kniha, která nám ukazuje jak málo stačí k rozbití fungujícího vztahu, kde se dva velmi milují. A přitom by stačilo víc komunikovat a problém probrat, ale musí mít "uši a oči otevřené" obě strany.

09.09.2021 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Kniha mě velmi překvapila, dobře se četla a byla plná zajímavých příběhů a rad využitelných i v dnešní době.

09.06.2021 5 z 5

Stíny v duši Stíny v duši Radka Zadinová

Nadherna, takova "cista" kniha. Moc se mi libila.

13.11.2020 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Vtipné, pravdivé - oba díly mě moc bavily.

31.10.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Prijde mi, ze pribeh je neco mezi 50 odstiny sedi a stmivanim, ale ve finale se mi kniha cetla dobre a Hardina a Tessu jsem si oblibila. Jdu na dalsi dil :-)

04.09.2020 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak tato kniha na me udelala velky dojem. Zajimava zapletka a prolinani pribehu, prislo mi, ze je vse opravdove - nepritazene za vlasy a uveritelne. Doporucuji.

05.08.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Mě se kniha líbila, chvilemi mi lezl mraz po zádech. Možna proto, že mám tři malé dcery. Jen jsem čekala víc uzavřený konec.

10.02.2019 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Má první kniha od této autorky, čtená díky výzvě, ale myslím, že si ještě nějakou přečtu. Čtivá kniha se zajímavým dějem.

28.01.2019 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Napínavé až do konce.

18.01.2019 5 z 5

Skleněné domy Skleněné domy Louise Penny

Velmi zajímavý příběh. Styl knihy mě velmi bavil.

17.12.2021 5 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Mám ráda podzim a mám ráda staré vily, takže jsem se na knihu těšila. A musím říct, že mě kniha nezklamala. Né úplně veselý příběh, ale bylo to příjemné počtení.

01.12.2021 5 z 5