aluskacz aluskacz komentáře u knih

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Skvělý závěr pentalogie porodní báby Marty a jejích blízkých. Budou mi moc chybět. Určitě si přečtu znovu.

02.04.2019 5 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

To byla jízda. Super díl, popis křížové výpravy jsem uvítala a nenudil mě. Hurá na poslední díl.

25.03.2019 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Knížka měla jednu chybu, byla moc krátká :D

25.02.2019 5 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Pohodová oddechovka, u které člověk nemusí přemýšlet. Knížka mě pohladila po duši. Moc se mi líbila :)

07.01.2019 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Super, super, super. Jeden z nej dílů a už se těším na další :)

12.05.2018 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Tohoto autora mám ráda, nezklamal ani tentokrát. Napsal i lepší díl ale 4* si zaslouží určitě.

28.04.2018 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Už dlouho jsem nečetla tak krásnou knihu. V knihovničce má své čestné místo. Je prostě dokonalá.

22.03.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tak jsem dočetla Zlodějku knih... a? Nevím co říct, jsem plná dojmů a pocitů. Krásné, smutné, neskutečné...

27.02.2018 5 z 5

Kočka pro život Kočka pro život Stefanie Zweig

Pro mě skvělá oddechovka, chvílemi jsem se u knížky i nasmála nebo culila jak měsíček. Líbila se mi :)

23.06.2017 4 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Pro mě nejlepší díl. :) Doporučuji, stojí za přečtení. Je hrozné, když víte, že se to ve světě děje a těm "hajzlům" jsem to fakt přála...

26.03.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Super, přečtená jedním dechem! Někdy jsem si říkala jestli je autor normální... :D

08.03.2017 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Čím víc jsem četla a byla dál v příběhu, tím míň se mi kniha líbila. Bílé kosti byly lepší.

05.03.2017 3 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Mám ráda Tess G, zase jsem se nemohla odtrhnout. PERFEKTNÍ!

11.10.2016 5 z 5

Neklidné kosti Neklidné kosti Mel Starr

Věděla jsem, že nemám očekávat moc a proto jsem byla mile překvapena. Pěkná a oddechová. Já jsem byla spokojena.

11.10.2016 3 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny James Patterson

Dávám 3 hvězdy z milosti. Ale musím říct, že teda hrůza.. Velké zklamání, těšila jsem se protože první díl s Vlkem byl super, ale tohle? Samé výbuchy, pořád nic nevěděli a naráz během pár stránek věděli všechno? Na konci jsem byla ráda,že už jsem to dočetla.

11.09.2016 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Hodně dobré, ale škoda že jsem téměř od začátku tušila jak to všechno je a nespletla jsem se.

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět bomba, ale Písečný muž byl pro mě trošku lepší :) Nicméně opět 5 hvězd :)

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

SUPER! Nejlepší ze série. Určitě se k ní někdy vrátím :)

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Trvalo mi než jsem se začetla a než mě vtáhla kniha do děje. Je to dobrá kniha, pak se i dobře četla, Soneji byl hodně dobrý psychopat, dobře autorem vykreslený. Nicméně musím říct, že jsem četla už lepší, na konci knihy jsem si neřekla "WAU to bylo super" a to mi chybělo. I přesto mám doma půjčené další dvě z této série. :) Dala bych 3 a 1/2 hvězdy ale jelikož to nejde tak dávám 4.

22.07.2016 4 z 5

Kocour z Montmartru Kocour z Montmartru Michaela Klevisová

Krásný druhý díl. Některé příběhy se mi líbily víc jak z Čekání na kocoura. Ale obě knížky byly dokonalé :-)

29.01.2014 5 z 5