Alnima Alnima komentáře u knih

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc pěkná a silná kniha. Občas zdlouhavá, ale určitě za to stála.

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Má oblíbená autorka, ale v této knize se toho asi ničeho nového nedočkáte. Přesto ráda jsem si ji přečetla.

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Pěkná, oddechová knížka, od úžasné spisovatelky. Za mě 3,5*

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bohužel, tady na mě z této série nic nezabralo. Asi se mi ani nelíbilo, jakým stylem je to psané. A to, jak v každé knize je ten úžasný, mužný, statný, velký hokejista.. No, prostě čeho je moc...

06.11.2020 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Vtipná a originální knížka. V celku milé čtení. Vždy, když knížku někde zahlédnu, tak se musím pro sebe pousmát.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Má oblíbená autorka. Sice tato kniha je tak trochu klišé, ale styl psaní a kvalitní překlad dělá v celkovém dojmu poměrně dost :)

Tajemství Tajemství Anna Todd

První díl se mi líbil nejvíce. Pokud by tato série měla jen dva díly, asi by se nic nestalo.

06.11.2020 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Uznávaná série, ale mě moc neuchvátila. Dle recenzí jsem čekala více. Možná prostě jen pro mladší čtenáře.

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Autorka píše poutavé, je to studnice nápadů, ale někdy je méně více.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Opět krásná fantasy a velmi originální. Důkaz toho, že ne vždy musí být hrdinky ukňourané "Popelky".

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Miluji styl psaní této autorky. Asi by mohla psát o čemkoli a já bych jí to prostě věřila. Za mě 4,5 hvězdy pro celou sérii.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Pěkný příběh, ale nevím, jak dlouho ve mně zůstanou vzpomínky na ni.

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkná a vtipná oddechovka,ale více nečekejte.

11.02.2021 3 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tento díl na mě moc nezapůsobil. Přišel mi nedomyšlený a nejslabší. Konec se mi už číst nechtěl a fakt jsem se k tomu nutila. To by se asi stávat nemělo. Ale pro mladší generaci bych doporučila.

08.02.2021 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Knížka se mi celkem líbila, ale je spíše opravdu pro mladší čtenářky.

08.02.2021 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Tuto knihu jsem chtěla prvních 50 stránek odložit. Měla jsem pocit, že autorka tak vyzradila vše bez napětí, ale to jsem se pletla. Nakonec mě příběh dostal. Bylo to moc pěkné a milé. Taková ta hezká oddychovka s něčím navíc.

21.12.2020 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Musím říci, že tohle bylo super. Napětí, akce, láska a i několik překvapení. Je to tedy určitě pro mladší čtenáře, ale i tak se mi to moc libilo ????.

12.11.2020 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Celkem nevšední příběh. V dobrém slova smyslu. Ovšem, něco tomu prostě chybí..

09.11.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Celkem nevšední příběh. V dobrém slova smyslu.

09.11.2020 4 z 5