aliza aliza komentáře u knih

Stejná jako ona Stejná jako ona Nora Roberts

Po delší době jsem se pustila do čtení Nory. Opět nezklamala. Na jejích knihách se mi moc líbí, že to není jen romantický příběh, ale kombinace romantiky, lásky, napětí, krimi. Kniha se mi moc líbila.

26.02.2023 5 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Od Lorny jsem četla už pár knih, vždy mne to naplní radostí a nadějí.

05.01.2023 5 z 5

Bouře Bouře Carol Higgins Clark

Kniha se četla dobře, takový lehký příběh s detektivní zápletkou, docela fajn oddechovka.

25.11.2022 3 z 5

Pohřešovaný Pohřešovaný Graham Hurley

Kniha mi vyloženě nesedla. Nějak jsem se nemohla začíst. Až konec se četl trochu lépe, ale byla jsem ráda, že jsem ji dočetla.

25.11.2022 2 z 5

Kočka v rouše vlčím Kočka v rouše vlčím Lydia Adamson

Tak tohle byla vyloženě oddechová detektivka, zpočátku jsem si říkala, že to bude děsná nuda, ale nakonec se to četlo dobře. Jak už se tady píše, zápletka je opravdu nepravděpodobná, ale když to pojmeme jako ryze odpočinkovou knihu, tak proč ne .

07.11.2022 3 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Alane Ferguson

Velmi čtivá kniha, konec napínavý jako kšandy. Líbila se mi.

03.11.2022 4 z 5

Smrtelná infekce Smrtelná infekce Michael Palmer

Moc hezký a čtivý lékařský thriller. A v dnešní době dost zajímavé a aktuální téma, které se týká očkování.

18.10.2022 5 z 5

Oči soumraku Oči soumraku Dean Koontz

kniha se moc dobře četla, originální scifi zápletka, lehce by si člověk mohl představit, že v některých lidech jsou doopravdy zlí "skřeti". Takže kniha se mi líbila, určitě stojí za přečtení.

18.10.2022 4 z 5

Žena v barvě vlčího máku Žena v barvě vlčího máku Noëlle Châtelet

Moc krásná kniha. Muž s šálou vždy kolem krku a Marta mne doslova chytili za srdce. Skvělý příběh, skvěle napsaný. Po přečtení mi zůstal v duši klid, láska něha. Moc se mi to líbilo .

28.09.2022 5 z 5

Co vzrušuje velké holky Co vzrušuje velké holky Oldřiška Podhorcová

Docela dobře se to četlo, ale od poloviny jsem čekala, kdo vlastně přijede, trošku mne to pak už nudilo, ale celkově to nebylo špatné.

15.07.2022 3 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Taková prima oddechovka...

28.06.2022 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Moje třetí kniha od autora, malinko slabší, ale i tak za mne super, hlavně od poloviny knihy, do konce jsem stále nevěděla, kdo je dobrý a kdo zlý, konec hodně zajímavý.

24.06.2022 4 z 5

Tíha Tíha Liz Moore

Moc hezká kniha, takový hořkobolný příběh. Určitě stojí za přečtení.

17.06.2022 5 z 5

Mimoevropan v Evropě Mimoevropan v Evropě Dieter Bednarz

Kniha se mi velmi líbila. Je velice zajímavá, čtivá a hezká. Zajímavé a poučné myšlenky. Takže já se rozhodně budu snažit "vdechovat mír a vydechovat lásku". A taky se budu snažit "žít tady a teď".

12.03.2022 5 z 5

Dybuk a ďábel Dybuk a ďábel David Jan Novotný

Knihu také hodnotím průměrně, mám raději romány než povídky. U většiny povídek byla první polovina zbytečně rozvláčná, než to nabralo ten správný spád. A ano, některé povídky byly lepší, jiné horší, jak už to u povídek bývá. Ale určitě stojí za přečtení.

12.03.2022 3 z 5

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Tak knihu jsem dočetla a jak se tady už píše, mám z ní rozporuplné pocity. Četla se parádně, těšila jsem se na ni, poslední část už na mne působila hodně "přes čáru", tak nějak jsem doufala, že to bude mít trochu jiné rozuzlení. Jiné vysvětlení. Je tam vlastně použit námět z Bible, ono slavné : " Na počátku bylo Slovo, a to slovo bylo u Boha, a to slovo bylo Bůh." Nicméně, jsem ráda, že jsem si ji přečetla, už jen proto, že je opravdu hodně, hodně bizarní.

07.01.2022 4 z 5

Bezmocný Bezmocný Daniel Palmer

Velice čtivé, druhá kniha od autora, první byla Zoufalec, obě super. Rozhodně doporučuji!

07.11.2021 5 z 5

Mít pro co žít Mít pro co žít Richard Roper

Kniha se mi moc líbila, skvěle se četla a hlavní hrdina mi byl hodně sympatický, chápala jsem ho.

03.08.2021

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

První část byla skvělá, ale pak už to bylo horší. Jiné Kingovy knihy se mi zatím líbily rozhodně více.

15.10.2011 3 z 5