aliza aliza komentáře u knih

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Třetí kniha od autorky, nebylo to špatné, možná zbytečně moc postav, trochu jsem se v nich ke konci ztrácela.

10.07.2023 4 z 5

Mozek Mozek Robin Cook

Další skvělá kniha od Cooka. Četla jsem jich od něho hodně a nikdy mne nezklamal. Čtivé, napínavé, super.

28.05.2023 5 z 5

Zvonokosy III. - Lázně Zvonokosy III. - Lázně Gabriel Chevallier

Třetí díl Zvonokos, v podobném duchu jako první dva díly. Úsměvné pasáže střídají ty nudnější.

11.02.2023 3 z 5

Zvonokosy II. - Babylón Zvonokosy II. - Babylón Gabriel Chevallier

Druhý díl Zvonokos, opět lechtivý humor, opět pasáže dobře čtitelné a pasáže docela nudné.

11.02.2023 3 z 5

Invaze z galaxie Invaze z galaxie Robin Cook

Opět výborná kniha od autora, tentokrát autor zalovil ve vodách sci-fi. Bylo to tak napínavé, že jsem se od ní nemohla odtrhnout a četla jsem a četla, až jsem ji dočetla. Vřele doporučuji.

17.01.2023 5 z 5

Peklo návratů Peklo návratů Michael Palmer

Tato kniha mne opět nezklamala, od začátku do konce se četla skvěle.

24.12.2022 5 z 5

Kóma Kóma Robin Cook

Knihy od Cooka jsou čtivé a mám je ráda. U této bych řekla, že měla pomalejší rozjezd, ale jinak super.

29.10.2022 4 z 5

Černý sršeň Černý sršeň Rob Sinclair

Špionážní romány, tajní agenti, drogové kartely nejsou pro mne úplně to pravé, ale nevadí mi, když se mi něco takového dostane pod ruku. A tahle kniha byla hodně dobrá, napínavá od začátku do konce.

20.10.2022 5 z 5

Fatální omyl Fatální omyl Allen Wyler

Hodně se mi líbila, napínavá, zajímavá, doporučuji.

27.09.2022 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha se četla super, mělo to spád a děj, postavy byly často "na facku", jejich vzájemné chování bylo hnáno do extrémů, kdyby každá trochu "ubrala", mohlo to dopadnout úplně jinak, ale to by zase nevznikla knížka. Takže za mne stojí za přečtení.

08.08.2022 4 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kniha se mi líbila, skvěle se četla, do konce jsem nevěděla, jak to dopadne, takže já jsem spokojená, zapomněla jsem na své starosti a neměla jsem problém ponořit se do děje.

02.06.2022 5 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Trochu mi trvalo, než jsem se začetla, ale jinak to nebylo špatné, od Nory se knihy čtou dobře, je to oddechovka, tajemno, láska, romantika. Vlastně vše, co od těchto knih očekávám. Jen jsou tak nějak všechny dost podobné, ale na odreagování super.

01.05.2022 3 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Trochu mi trvalo než jsem se "dostala" do děje, ale celkově to bylo zajímavé, hezké, konec byl tak nějak smutný, ale ano, jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

23.04.2022 4 z 5

Limassol Limassol Jišaj Sarid

Velice zajímavé psychologické drama, moc dobře se to četlo, celkově to na mne působilo dost depresivně. Určitě stojí za přečtení. Ale tak nějak mi zůstal po přečtení smutek v duši.

25.03.2022 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Super, super, super! Knihu jsem doslova "zhltla" od začátku do konce. Nemám co vytknout, vyloženě mi "sedla".

20.02.2022 5 z 5

Smrt zaživa Smrt zaživa Ruth Rendell

Výborná kniha, která nám umožní vidět svět očima psychicky nemocného muže. Velice zajímavá a čtivá.

18.04.2024 5 z 5

Život nanečisto Život nanečisto Barbara Nesvadbová

Vyloženě oddechová "jednohubka".

18.04.2024 3 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Kniha mne vtáhla do děje hned od začátku a napětí vydrželo až do konce. Četlo se to fakt moc dobře.

06.04.2024 5 z 5

Poslední stopa Poslední stopa Ruth Rendell

Že začátku jsem se nemohla začíst, ale pak jsem se prokousala začátkem a četlo se to dobře.

06.04.2024 3 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Do knihy jsem se začetla hned. Děj měl spád od začátku do konce. Lenu a její počínání jsem často nechápala a měla jsem chuť s ní zatřást, ať se vzpamatuje. Ale četlo se to dobře a kniha se mi líbila.

21.03.2024 4 z 5