Aligi Aligi komentáře u knih

Už jsem ti to říkala?: Historky, které nechci zapomenout Už jsem ti to říkala?: Historky, které nechci zapomenout Lauren Graham

Knihu jsem dostala jako dárek, jinak bych si ji asi nekoupila. Ale překvapila mně. Gilmorova děvčata znám nazpaměť a Lauren je skvělá v jiných seriálech nebo filmech, takže jsem ráda, že jsem se o ní dozvěděla něco nového. Pěkná oddechovka o jejím životě.

12.01.2024 3 z 5

Dívka, která přežila Dívka, která přežila Lisa Jackson

(SPOILER) Lisa opět nezklamala. Přečteno jedním dechem, i když místy se opakuje dokola jedna a tatáž událost. Mně to ale nevadilo. Konec si myslím, že mohl být podán trochu jinak, aspoň aby detektivové věděli, co a jak vlastně bylo. Dost mě mrzelo rozuzlení s Marlie, ale jinak happy end, takže za mě fajn knížka.

02.10.2023 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha psaná ze dvou pohledů - sourozenců Veroniky a Jáchyma. Čtu ji opakovaně a vždy začínám stranou Veroniky. Super oddechovka.

01.06.2023 5 z 5

Uprdelismus Uprdelismus Jan Menděl

Pěkná čtivá naučná kniha, ale nelíbí se mi, jak autor používá v každé kapitole xkrát slovo p*del atd.

01.06.2023 4 z 5

Největší hříšník Největší hříšník Lisa Jackson

Návrat k mým oblíbeným detektivům - Bentz a Montoya. :-) Opět povedená detektivka od Lisy, přečteno jedním dechem.

19.04.2024 5 z 5

Lék pro duši Lék pro duši Petr Casanova

Kniha mi dost dala. V době bolavého rozchodu mi dost pomohla. Druhá kniha, do které jsem si zapisovala poznámky a podtrhávala celé pasáže, ač to nesnáším něco psát do knih. Každý si tam asi něco najde, já sama jsem se našla v mnoha "kapitolách".

19.04.2024 5 z 5

Hranice zoufalství Hranice zoufalství Nicholas Evans

Hranice zoufalství - název opravdu přesný - zoufale jsem čekala, kdy už bude konec knihy. Začátek mě navnadil, ale celkový příběh byl neskutečně natáhnutý. Část o minulosti celé rodiny, přátel, manželů mě strašlivě nebavila, místy jsem usínala. Posledních cca 150 stran o Abbie mě bavilo, ale takový konec jsem nečekala. Vlastně žádné wow se nekonalo, nemastný neslaný závěr.

27.07.2023 2 z 5

Jednejte jako dáma, myslete jako muž Jednejte jako dáma, myslete jako muž Steve Harvey

Knihu jsem dostala jako dárek. Některé kapitoly pro mě byly užitečné, ale zbytek byl celkem o ničem a možná i trochu naivní.

02.06.2023 2 z 5