Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Žiješ jenom dvakrát Žiješ jenom dvakrát Dominik Dán

Tato série je naprosto skvělá. Začínám mít závislost na DD.

10.02.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Od Bryndzy jsem už četla lepší detektivky. Zápletka ne moc uvěřitelná. Hlavní hrdinka nesympatická,ale přesto docela čtivé.

12.11.2023 3 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Prvních pár stránek jsem měla problém se začíst. Ale vydržela jsem a pak začala ta správná jízda. Kniha mě opravdu vtáhla do děje. Napínavá až do poslední stránky.

18.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Zatím nejlepší díl z celé série o Kate. I když bylo rozuzlení poměrně brzy předvídatelné, nic to nemění na tom že se kniha velmi dobře četla.

09.05.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Tak zase skvělý díl. Astrologie jako součást vyšetřování byl super nápad i vyšetřování stareho nevyřešeného případu. Líbila se mi část se Strikovou rodinou. Bude zajímavé jestli se bude nějak vyvíjet jeho vztah s otcem. Škoda že na další díl budeme zase dlouho čekat

05.06.2022 5 z 5

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Dlouho jsem se těšila na třetí díl. Teď je dočteno a hluboce smekám před paní Lednickou. Odvedla obrovský kus práce. I třetí díl si udržel velmi vysokou úroveň. Moc se mi líbilo zapracování reálných postav do příběhu. Velmi pěkné čtení o nelehké době.

25.04.2024 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Velice příjemná detektivka z pěkného prostředí. Sympatické postavy. Děj krásně plyne bez potoků krve. A závěr krásně ve stylu Agathy Christie. Velké odhalení přede všemi zúčastněnými.

21.06.2023 5 z 5

Temný cypřiš Temný cypřiš Agatha Christie

Opět skvělé čtení. Velmi zajímavý případ, kde je na první pohled jasné kdo vraždu spáchal. To by ovšem nesměl přijít na scénu Hercule Poirot a jeho malé šedé mozkové buňky.

25.02.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Opravdu velmi dobře napsaná detektivka. Velice zajímavý příběh i osobní vztahy vyšetřovatelů. Kniha mě dokázala pohltit a nešla odložit.

26.04.2022 5 z 5

Tři muži ve člunu Tři muži ve člunu Jerome Klapka Jerome

Milé odpočinkové čtení a krásný britský humor, který se neomrzí.

06.01.2024 4 z 5

Viděla jsem vraždu Viděla jsem vraždu Agatha Christie

Další skvělá detektivka. Duo Poirot a Oliverová nemají chybu a moc hezky se doplňují. Dobře promyšlená zápletka.

07.01.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Skvělé! Perfektní! Úžasné a silně návykové čtení. Série s Kim je skvělá a hlavně si drží po celou dobu vysokou úroveň. A námět zase super. Tak hlavně rychle další díl!

19.07.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Tak ze začátku jsem měla obavy jestli nebude návrat na začátek zbytečný.Čtení jsem dlouho odkládala, ale úplně zbytečně. I tento díl si drží skvělou úroveň jako celá série s Kim a její partou. Kniha mě vtáhla do děje a nešla odložit. Návrat na začátek měl své opodstatnění. Úžasné čtení. A. M. prostě umí.

30.04.2022 5 z 5

Kapsa plná žita Kapsa plná žita Agatha Christie

Další skvělý příběh se slečnou M. Výborná zápletka s dětskou říkankou.

02.08.2020 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Velmi pěkná detektivka. Dějové linky se pěkně prolínaly. Pěkný závěr.

25.07.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělé jako vždy!! Nešlo se odtrhnout! Doporučuji!

28.12.2019 5 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Opět velmi příjemné čtení. Zajímavé prostředí vykopávek, hodně podezřelých a samozřejmě jedinečný Hercule Poirot. Prostě jako vždy úžasná Agatha Christie.

24.11.2023 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Předvídatelný příběh, ale velice čtivý. Stejně jako ostatní knihy z této série.

19.10.2023 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Poprvé jsem ji četla když mi bylo dvanáct let. A pak ještě mnohokrát. Sáhnu po ní vždy s jistotou, kdykoliv potřebuji trochu rozveselit.

13.06.2022 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Dominik Dán

Budu se opakovat, ale opět skvělé čtení. I přes rychlý konec to bylo super. Další příjemné setkání s partou kanceláře 141.

24.02.2024 4 z 5