Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Případy Kim Stone nemají chybu. Kim je svérázná osoba, kterou člověk musí obdivovat i nesnášet zároveň. Každý díl této série je skvělý. Až si člověk říká, že ten další už tak skvělý být nemůže. Ale tak to naštěstí není! Hltám každou stránku. Nemůžu se odtrhnout a na konci si přeju další díl. S tímto je to stejné. Skvělé od začátku do konce. Mohu jedine doporučit. Marsonsová prostě umí!

06.06.2020 5 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Zase jeden z porevolučních případů. Ulice plné amnestovaných, kriminalita bují a policie má plné ruce práce.

18.03.2024 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Asi budu opakovat, ale opět další skvělá kniha od DD. Tentokrát z divokých devadesátek. Opět skvělý humor chlapců ze 141.

02.03.2024 4 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Po přečtení druhého dílu se stávám fanouškem D.D. a mordparty. Četlo se to velmi dobře. Zamotaný případ, ale pozornému čtenáři brzy dojde jak to vše bylo. A třešničkou je porýpávání a humor vyšetřovatelů.

17.01.2024 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Velmi dobrý příběh. První polovina knihy se trochu táhla, ale ke konci už to mělo pěkný spád. Autor umí pěkně vtáhnout do děje. Zejména u popisu světel a při vloupání do blázince. Igor ani ostatní nebyly zrovna dvakrát sympatické postavy. Příběh sice děsivý, ale klidně to tak mohlo být. Nebo taky ne. To už je na čtenáři, čemu dá přednost. Zda uvěří nebo ne. Na každém šprochu... Pro jistotu ale na Tribeč radši ne.

13.11.2023 4 z 5

Ošklivá, zlá doba, která lidem pokřivila charakter. Život ve strachu, přetvářce a lži. Jen hrstka těch nejodvážnějších se nepodvolila a krutě za to zaplatila. Velice čtivé a poučné. Těším se na třetí díl.

09.03.2024 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Zase skvělý příběh. Devadesátky, doba, kdy si někteří mysleli že jsou víc a mohou si dovolit víc. Mafie si vymezuje území a začíná tvrdý boj mezi nimi. Skvělá banda z oddělení vražd a jejich úžasný smysl pro humor.

06.03.2024 5 z 5

Beštia Beštia Dominik Dán

Velmi drsný příběh podle skutečné události. Brutalita pachatele byla opravdu neskutečná. Kniha u které nemůžete přestat číst.

20.01.2024 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Krásná kniha. Sice útlá, ale je zde vše co zde má být. Moc hezky napsáno.

07.01.2024 5 z 5

Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem Agatha Christie

Opět skvělý příběh s geniálním Herculem Poirotem. Krásné místo, spousta postav, zapeklitý případ, kde má každý motiv. Za mě jeden z nejlepších případů H.P. Velmi pěkné je také filmové zpracování s D. Suchetem nebo P. Ustinovem.

25.10.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Jestliže první dva díly byly dobré. Tak ten třetí nemá chybu. Spravňák Frost a jeho kocour. K tomu hrůzu nahánějící zaporák. A ten konec jsem opravdu nečekala. Už aby byl další díl.

28.05.2020 5 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Velmi pěkné počtení. Tentokrát se vše točí pouze kolem Krauze a Chosého. Ostatní z party tentokrát moc prostoru nedostávají. Ale i tak to bylo opět perfektní. Napětí, humor. Prostě zase další skvělá dánovka. A popis Kukyho pěstitelských a chovatelských úspěchů neměl chybu. Hlavně teda křeček co dostával mentolové tiktaky, aby mu nesmrděla h...a.

01.02.2024 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Velmi pěkně vylíčená atmosféra devadesátých let. Jsem ráda že došlo k rozdělení federace.

15.01.2024 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

11. díl a opět skvělé a strhující čtení. Tato série si drží velmi vysokou úroveň. Skvělé jsou krátké kapitoly i střídání s Pennovo případem.

12.06.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Není co dodat. Opět skvělé, čtivé, napínavé, smutné! Nedalo se přestat číst. Přečteno za jedinýden. A.M. prostě umí. A Kim a spol jsou skvělí! Už se těším na další!

15.12.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Objeveno díky čtenářské výzvě. Velmi pěkná a čtivá detektivka. Sympatický detektiv a jeho pomocník. Příběh zajímavý a napínavý. Už se těším na další případy oddělení Q.

23.01.2020 4 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Silný příběh o utrpení malého chlapce. To co chlapec prožil je strašné a smutné. Je hrozné že mu nikdo nepomohl. Nikdo si ho nevšiml. Bylo to velmi smutné čtení, ale naštěstí tady bylo odlehčení v podobě špičkování detektivů.

26.01.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Super čtení. Kniha mě krásně vtáhla do děje. Krátké kapitoly, ne moc postav. A ten závěr mě dostal.

14.10.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Tak toto bylo opravdu vynikající čtení. Za mě asi vůbec nejlepší díl o Davidu Rakerovi. Velmi dobře dobře propracovaná zápletka, staré nevyřešené případy, tajemství. A ten konec! Prostě bomba! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Snad to bude brzo.

01.06.2023 5 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Skvělý příběh s historickým pozadím. Krauz se zase vyznamenal.

25.01.2024 5 z 5