Akvabela Akvabela komentáře u knih

Kocourek Tulák Kotoulek Kocourek Tulák Kotoulek Milada Rezková

Pribeh jednoduchy. Dcera 4 roky uplne nadsena. Moc se ji kniha libila. Syn 7 let take se mu libila.

20.09.2022 4 z 5

Měsíční kaštan Měsíční kaštan Catherine Coe

Milá kniha s jednoduchým příběhem. Dětem se moc líbila.

26.04.2024 4 z 5

Dva strašliví vikingové Dva strašliví vikingové Francesca Simon

Moc hezky napsaná knížka. Jen se mi trochu hure cetla ta vikingska jmena. Byly to takove vecerni jazykolamy, detem se moc libila.

08.04.2024 5 z 5

Žirafa, Pelly a já Žirafa, Pelly a já Roald Dahl

Kniha mě moc neoslovila. Nápad zajímavý, ale bylo to takové naplácané bez nějakého smyslu.

20.03.2024 2 z 5

Houbáci Houbáci Zuzana Froňková

Kniha je krásně napsaná. Moc hezky se mi četla. Dětem se moc líbila.

17.03.2024 5 z 5

Jezevec Chrujda a jak přetekla trpělivost Jezevec Chrujda a jak přetekla trpělivost Petr Stančík

Ilustrace moc pěkné, příběh poučný.

Bruno v cirkuse Bruno v cirkuse Alex T. Smith

Milá kniha, oproti jiným mi tam chybělo více vtipu. A čekala jsem více děje v cirkuse.

Kamínek malovaný Kamínek malovaný Michaela Fišarová

Jiné knížky od autorky se mi líbily více. Nedokážu si představit, že by děti našly kamínek a hned ho zase pustily dále. I ty ne moc pěkně pomalované kamínky nám zůstávají a nechtějí se jich vzdát. Myšlenka šíření úsměvu po světě je hezká.

Jezevec Chrujda dobývá vesmír Jezevec Chrujda dobývá vesmír Petr Stančík

No bylo to takové zajímavé čtení. Vtipné narážky byly často dost složité pro děti na pochopení. Takže se nezasmály tam kde měly. Na knihu velmi rychle zapomeneme. Jiné díly se nám líbili více.

Bruno a vánoční nadělení Bruno a vánoční nadělení Alex T. Smith

Celkem vtipné čtení, užili jsme si to.

04.03.2024 4 z 5

Říše pohádek je pro všechny Říše pohádek je pro všechny Boldizsár M. Nagy

(SPOILER) Příběhy jsou originální. Vadili mi tam záměrné přeměny žen na muže. Nebyly to úplně takové pohádky jaké bych ráda četla dětem. Očekávala jsem něco jiného.

05.02.2024 3 z 5

Veršované divadélko - moudré pohádky s výchovným poučením Veršované divadélko - moudré pohádky s výchovným poučením Romana Suchá

Milá kniha pro nejmenší.

05.02.2024 3 z 5

Ledové království: Polární záře Ledové království: Polární záře kolektiv autorů

Celkem pěkné čtení. Kniha se nám líbila.

23.01.2024 4 z 5

Pohádky o čertech Pohádky o čertech Iva Tomečková

Hezky napsáno, děti pohádky bavily.

16.01.2024 4 z 5

Chlapec a vánoční šiška Chlapec a vánoční šiška Katarína Buffová

Ilustrace pěkné, příběh velmi stručný nicméně pro nás nějak nepochopitelný.

26.12.2023 3 z 5

Hloupá husa a koza pitomá Hloupá husa a koza pitomá Isabel Abedi

Dětem 5 a 8 let se kniha moc líbila. Je hezky napsaná i ilustrovaná. Byly pobavené, jak kůzle i house vidí ty samé události úplně odlišně.

25.12.2023 5 z 5

Jak je to doopravdy s lidským tělem Jak je to doopravdy s lidským tělem Monika Alžběta Svobodová

Kniha se autorce opravdu povedla. Uvažuji o koupi. Moc hezky vysvetlene fungovani tela pro deti. I ja jsem se leccemu priucila.

19.12.2023 5 z 5

SpongeBob - Cyklistický závod SpongeBob - Cyklistický závod Scott Sonneborn

Povedená kniha. Pěkné ilustrace. Moc jsme se u ní nasmáli. Je opravdu hodně vtipná

29.11.2023 5 z 5

Stane se zázrak Stane se zázrak Zuzana Štelbaská

Nepřijde mi to pro děti. Spíš pro mě. Já o tom zázraku vím, jen si na něj nějak v tom shonu neumím udělat čas. Děti (5 a 8 let) si po té co jsem přečetla asi 3 stránky odběhly hrát. Neudržely je u knihy ani ilustrace. A to se opravdu jinak nestává.

23.11.2023 3 z 5

Sherlock Holpes a ztracený diamant Sherlock Holpes a ztracený diamant Agnese Baruzzi

Moc povedená kniha. Pátrání po zloději se nám moc líbilo. Opravdu neotřelé zpracování. Doporučujeme všem.

21.11.2023 5 z 5