Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Opět nezklamal. Luxusni čtení. Jen ten dům mohla Erika koupit trošíčku v lepším stavu

08.12.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

K této knize jsem se dostala až po přečtení jejích dalších. A byla jsem nadšená. I první případ s Kim stál za to. Přečetla jsem během pár dní.

20.04.2022 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Úchvatný příběh. Přečteno během chvilky. Opravdu se k dětem někdy chováme takhle rozdílne? Kniha nenasilne donuti k zamysleni se samym nad sebou. Doporucuji precist.

12.06.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Poslední dobou píši jen samé superlativy ke všemu, co přečtu. A ani tato kniha není výjimkou. Četla se jedním dechem. Pořád mě něco táhlo číst dál a dál. Celou dobu jsem si myslela, ze vim, kdo je vrah ALE. Konec mě fakt překvapil . Nebudu prozrazovat děj. Přečtěte a nebudete litovat.

28.11.2019 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět nemělo chybu. Mám přečteny všechny knihy od této autorky. Nezklamala. Doporučuji. Dávám plný počet hvězdiček.

28.02.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Čtivé, poutavé, bez zbytečných zdlouhavých popisů. Už mám koupenou Šifru a brzo se do ní pustím. Určitě doporučuji.

25.10.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opet pekna, ctiva a napinava. Cetla jsem vse od tohoto autora a zatim nikdy nezklamal. Doporucuji vsem.

07.12.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha opět nezklamala. Opět se četlo jedním dechem. Jen vraha jsem tentokrát teda neodhalila. Souhlasím s názory, že by mohla mít Erika trochu štěstí ve vztazích.

05.04.2019 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Jsem nadšená. Tato kniha není plná vražd, mrtvol a jejich popisu. Je ale velmi čtivá a má zajímavý závěr. Už se těším na další knihu. Tato dvojice detektivů si určitě velkou spoustu fanoušků.

26.09.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Přečteno jedním dechem.

02.09.2023 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Jedním slovem pecka. Moc se mi líbila. Přečetla jsem jedním dechem.

24.01.2022 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Přečteno za tři dny. Strhující příběh. Napínavý děj. Závěr. Asi jsem našla další oblíbenou autorku.

29.12.2019 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Opět moc hezké čtení. Všechny tři knihy od této autorky mě zaujaly. Dobře se četly. Příběh byl vždy podle mě dobře zpracován. Po nějaké době jsem teď četla detektivku, kde byla vražda, jejíž podrobný popis se netáhl celou knihou. Opravdu doporučuji všechny tři díly.

22.05.2024 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Pěkné, čtivé. Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet vztah Laurel s Abigail. Určitě stojí za přečtení.

14.11.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Skvělé, velmi dobře se četlo. Vyhovovaly mi krátké kapitoly. Už jsem koupila další díly. Ty už přečtu postupně od prvního. Mohu doporučit.

10.02.2023 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Moje první kniha od této autorky a musím napsat, že super. Už mám koupené další.

29.08.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vynikajíci, čtivé, poutavé. Kniha měla spád. Doporučuji.

23.07.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Jako všechny předchozí jsem i tuto přečetla jedním dechem. Nemám nic proti gayům, ale v této už jich bylo docela dost. Tam bych možná trochu ubrala. Ale jinak čtivé, kniha měla spád.

09.11.2021 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Jako knihy predtim. Skvela, uzasna. Tesim se na dalsi.

09.10.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Od této autorky jsem četla první knihy. Oba díly se mi moc líbily, někdy tedy na mě bylo až moc popisu, ale autorka tím zřejmě chtěla popsat dobu a situace, ve kterých se děj odehrává. Určitě doporučuji.

21.05.2021 5 z 5