Aja2001 Aja2001 komentáře u knih

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Zezačátku trochu zdlouhavé a těžko čtivé. Ale od prostředku, kdy to začalo grádovat, jsem ji těžko odkládala. No a na konec.. No potřebuju druhý díl. Je vidět, že to má autorka promyšlené. Knížka se mi moc líbila.

27.04.2017 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Hodně mi chyběly staré postavy jako Thomas, Newt, apod. Představovala jsem si to trošku jinak, ale knížka se mi líbila. Romantická část mi tam vůbec nevadila (jako u některých knížek), naopak mi přišla příjemná. Někomu těch drastických scén už přijde moc, ale tohle je už podle mě pro tuhle sérii typické, takže mi to tam sedělo. Zpočátku jsem se do ní moc nehrnula právě proto, že tam jsou nové postavy, ale nakonec jsem se rozhodla ji přečíst. Škoda, že některé postavy jsem si ani nestihla zamilovat. Trošku škoda, že úplně hlavní spád je na začátku, pak už mi to přijde takové jednorázové, ale je dobře psaná. Styl psaní Jamese mi hodně sedí. Bohužel jsem si před dočtením přečetla recenze a narazila na komentář se spoilerem bez varování, takže epilog pro mě nebyl překvapení, což mě hodně mrzí. Každopádně knížka pěkná, rozhodně doporučuji.

26.02.2017 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Nenadchne, ani neurazí. Dobrá oddechovka

03.06.2019 3 z 5

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Super zakončení série. Určitě se k ní vrátím.

06.01.2018 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Super zakončení série, připadá mi lepší než pokračování (Bohové Olympu- která je ale taky výborná).

15.10.2016 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Tuhle sérii miluju, stejně jako tu předchozí. Ale ten konec.. Ten mě naštval. Připadal mi urychlený a kapánek otevřený. Taky mi v celé sérii chyběla ta stará hlavní sestava Percy, Annabeth, Grover, Thalia, Tyson a Nico. Naštěstí tam nechyběl humor (Hedge a jeho předělávky písniček a "posedlost smrtí" :D) a Nico tam narozdíl od Grovera nebo Tysona dostal větší prostor. Takže super série, ale něco mi tam chybělo. :/

15.10.2016 5 z 5