Aicha196 Aicha196 komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kazdy si najde v ni to sve

07.09.2019 5 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Uzasna kniha, stejne jako vsechny od autorky

Jak si lidé hrají Jak si lidé hrají Eric Berne

Super kniha.i po letech ma svou platnost

16.09.2020 5 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Cela trilogie se mi moc libila. Posledni dil se mi libil stejne jako ty predchozi. Prijemna oddychovka a predpokladam, ze pouze bezdetni se smeji az se za bricho popadaji. Nedokazu si predstavit, ze bych denne zazivala totez co je popisovano v knize :)

18.01.2020

Když duše mluví řečí těla Když duše mluví řečí těla Hans Morschitzky

Proniknete do psychosomatiky. Najdete zde vysvetleni vasich obtizi, ktere klasicka medicina nebyla schopna klinicky vysvetlit

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Kniha nabizi cestu k sex appealu, k nam samotnym, vnitrni krase a nalezeni vlastni hodnoty. Je psana vtipne a opravdu mohu doporucit.

01.11.2019 5 z 5

Kniha se mi moc libila, urcite nektere z tipu pouziji.

27.10.2019 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Moc pekne napsana kniha o vztazich a o zivote. Vtipna a hlavne trefna. Prvni kniha od autorky, kterou jsem cetla a rozhodne nezklamala

19.10.2019 5 z 5

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Uzasna kniha plna uzitecnych rad snadno realizovatelnych

08.09.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Velice zajimava, uzasna kniha

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Uzasna, prolinajici se osudy celou knihou

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Hledala jsme knihu ve stylu Trestikove a nasla.

07.09.2019 4 z 5

Malé zázraky Malé zázraky Kateřina Dubská

Kniha se mi moc libila. Pripomina,ze v zivote
nic neni automaticke. Staci jeden okamzik a vse je jinak. Vzdy jde o to,jak clovek na veci nahlizi. Pekne se cetla. Zaujala me o to vic,ze jde o skutecne pribehy.
Urcite doporucuji precist

31.01.2023 4 z 5

Život s narcisem Život s narcisem Lucie Jandová

Uzasna kniha, snad nejlepsi na toto tema,ktere jsem cetla. Pribehy ze zivota,ktere maji pote odborny popis. Az mrazi, kdyz si clovek uvedomi,ze takovych lidi je mezi nami spousta a dokazou vas znicit, pokud jste s nimi ve vztahu. Verim,ze tem, kteri se jeste rozmysleji o opusteni narcise manipulatore, najdou v teto knize pomocnou ruku a ten spravny impuls. Vsem vrele doporucuji!

11.12.2022 5 z 5

Dva týdny pro mladší mozek Dva týdny pro mladší mozek Gigi Vorgan

Uzasna kniha, obsahuje i prakticka snadna cviceni

03.05.2020 5 z 5

Dynamické stárnutí Dynamické stárnutí Katy Bowman

Super kniha, jak starnout prirozene, tipy na udrzeni kondice. Rozhodne doporucuji!

16.02.2020 5 z 5

Bez odpadu Bez odpadu Camille Ratia

Super kniha, ruzne stupne inspirace pro minimalizaci plastu od mirneho vlivu az po razantni vylouceni plastu. Navody na bio kosmetiku, cistici prostredky. Vse krasne usporadano dle mista v byte apos.

01.02.2020 4 z 5

50 nejlepších zabijáků kalorií 50 nejlepších zabijáků kalorií Sven-David Müller

Super kniha, jednoduche tipy jak vyuzit potraviny siroce dostupne a chutne k nastartovani spalovani kalorii

18.01.2020

Poruchy vztahové vazby Poruchy vztahové vazby Karl Heinz Brisch

Jedna z nejlepsich knih v oblasti vztahu mezi rodici a detmi. Vysvetluje a dostava se ke korenum nekdy ne moc dobrych vztahu s rodici, zejmena matkou. Pokud je to vas pripad, urcite doporucuji. Kniha vam otevre oci

Introverti a extroverti Introverti a extroverti Sylvia Löhken

Velice zajimava kniha, otevre oci a pomuze k efektivni spolupraci. Urcite doporucuji