Jak si lidé hrají přehled

Jak si lidé hrají https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57615/bmid_jak-si-lide-hraji-9c5-57615.jpg 4 161 161

Kniha z roku 1964 o hrách, které lidé hrají. Po přečtení knihy se všichni v nějaké hře poznáme a poznáme i naše partnery, rodiče, kolegy. Některé věci se změnily, tak jako doba, ale některé se nemění. Proto zůstává tato kniha i po 40 letech stále aktuální a přínosná pro pochopení vztahů mezi lidmi a chování vlastní i ostatních.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Dialog

Games People Play

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak si lidé hrají. Přihlašte se a napište ho.

MišCA
01.01.2024 5 z 5

Člověk si kolikrát neuvědomí, jaké hry vlastně hraje v různých společnostech, skupinách, kde se nachází. I když tvrdíme, že si na nic nehrajeme ve společnosti druhého, ale je tomu skutečně tak?

MarkCarter
29.03.2023 2 z 5

Priznám sa, že som celkom neporozumel tejto knihe. Pre psychológov možno zaujímavé čítanie, ale pre obyčajných ľudí, je to náročné na pochopenie.

sarekaslukova
18.03.2023 3 z 5

Dle mého zajímavé téma, bohužel za mě byly některé hry natolik stručné, že mi unikala jejich pointa, respektive jsem si je dle popisu nedokázala představit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak si lidé hrají v seznamech

v Právě čtených18x
v dalších seznamech4x