agnes25 agnes25 komentáře u knih

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Uvěřitelná sonda do práce policejních složek, mnoho různých možných motivů, konec knihy překvapivý. Celý příběh čtivý a napínavý.

27.01.2024 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Čtivé a napínavé až do samotného konce. Dávám 5 z 5.

24.01.2024 5 z 5

Případ Kramný - Všechno je jinak Případ Kramný - Všechno je jinak Ondřej Höppner

Souhlasím s pí Černochovou ( ministryně obrany) a se spolkem Šalamoun, nesrovnalosti, které se táhly monstrprocesem jsou až zarážející. Pan Kramný udělal jednu obrovskou chybu, měl zavolat hotelového lékaře či delegátku a převézt svou ženu a dcerku do nemocnice, kde by jim všem vypláchli žaludky a podali léky, pokud je nevinný. Blesk nečtu, Aha! nečtu, na zpravodajství TV Nova se nedívám, ale nemohu se ubránit pocitu, že z něj média již dopředu vytvořila vraha. Styl psaní nehodnotím.

13.01.2024 5 z 5

Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Ann Rule

Neskutečná zrůda a bestie se soucitem plaza.

19.10.2023 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Zrůdně psychopatický, otřesný příběh ze života. Policie, alespoň ze začátku, nevšímavá, nekonající a liknavá.

06.08.2023 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Moc hezký příběh, v úvodu knihy jsem myslela, že jí snad odložím a rovnou prodám, ale udělala jsem dobře, že jsem ve čtení pokračovala. Dostala jsem sice dávku duchařiny, která byla spíše o nadpřirozených schopnostech hlavních postav, ale nakonec vyzněla kniha moc něžně a krásně. Ráda si koupím i další díl.

05.07.2023 5 z 5

Ernettiho stroj Ernettiho stroj Roland Portiche

Kniha není vůbec špatná. Její čtení mě utvrdilo opět v tom, že pravda je pro tento svět nežádoucí.

21.06.2023 4 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Čtivé, napínavé, perfektně zamotané, neodložitelné. Do posledních stran jsem pachatele neodhalila.

12.04.2023 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Četlo se skvěle, konec mě dostal, to jsem vůbec nečekala - velmi překvapující.

18.02.2023 5 z 5

Umění smrti Umění smrti David Fennell

Nechápu, tak nízké hodnocení. Mě se kniha líbila, neotřelé téma, svižný děj, sympatická hlavní hrdinka a překvapivý konec. Vše, co má mít dobrá detektivka. Já knihu určitě doporučuji.

02.02.2023 5 z 5

Studna Studna Marie Jakoubková

Pomalý rozjezd, ale o to hrůznější zločin.

10.07.2022 4 z 5

V prázdnotě V prázdnotě Filip Kurečka

Pecka... nejlepší sci-fi, co jsem za poslední dobu četla. Velmi bych uvítala pokračování.

21.08.2021 5 z 5

Sníš o druhé Zemi? Sníš o druhé Zemi? Temi Oh

Sice má kniha opravdu pomalý rozjezd, ale není špatná. Mě se příběh o mladých astronautech a jejich duševním zrání v kosmu líbil.

16.02.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Za mě je tedy nejlepší ze všech tří knih.

04.02.2021 5 z 5

Časovládci: Skryté ostří Časovládci: Skryté ostří Martin Sládek

Tak tohle bylo naprosto úžasné.

02.12.2020 5 z 5

Mise Alfa Mise Alfa Jiří Poskočil

Knihu jsem si koupila ve výprodeji Knižního klubu a velice mile mě překvapila. Zvláště povídka Paprsek je bonbónkem, který jsem nenasytně hltala stránku za stránkou. A určitě si koupím i předchozí dvě povídkové knihy tohoto autora.

02.05.2020 5 z 5

Vyměřený čas Vyměřený čas Karel Cubeca (p)

Kniha mě velmi příjemně překvapila.

14.02.2020 5 z 5

Verše pro mrtvé Verše pro mrtvé Lincoln Child

Pendergast v naprosto skvělé formě.

12.11.2019 5 z 5

Monstru podoben Monstru podoben Viktorín Šulc

Opět mi šel mráz po zádech, tak jako u předchozích dvou dílů. Skvěle napsané, ale těch zrůd, co mezi námi žije!

03.03.2019 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé. Od knihy se téměř nedá odtrhnout, jedna akce stíhá druhou, mráz člověku běhá po zádech, když si představí tu všudypřítomnou mlhu a tmu. Rozhodně se ani chvilku nebudete při čtení této knihy nudit. Vřele doporučuji k přečtení.

23.12.2018 5 z 5