Adieles Adieles komentáře u knih

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Krásný čtivý příběh, který mne chytnul hned od prvních písmen. Oba sleduji i na youtube a moc ráda... už mám přečtený i druhý díl - "Svět podle Boba."

25.03.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Přečetla jsem knihu jedním dechem :-) za mne super, pravda je sice, že jsem měla obavy, že to bude nemastné neslané, ale byla jsem mile překvapena ...

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Kniha byla fajn, ale proto, že jsem viděla dříve film, měla jsem trochu jiné očekávání. Byla jsem sice malinko zklamaná, ale nelituji, že jsem se do knihy začetla a rozšířila tak svou knihovnu o další knihu ...

01.04.2016 5 z 5

Pěkná a čtivá kniha :-) pobavila jsem jak už dlouho ne :-)

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jeffery mne opět nezklamal :-) a duo Amelie a Lincoln je skvělá volba. Kniha je psaná čtivě, děsivě a také tak, že jakmile začnete číst, nechcete přestat, dokud neodhalíte pravdu.

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Knihu jsem dostala na Vánoce od kamaráda a musím říct, že mne příjemně překvapila .... jako oddychovka super a už se pomalu ale jistě chystám na další díl.

25.03.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Nečetla jsem sice Odstíny, ale tato kniha mne mile překvapila.... když jsem se snažila o přečtení Odstínů, tak jsem pohořela, děj mne moc nebral ....Ale tady to bylo trochu jiné :-)

PS:Četla jsem ji jen ze zvědavosti.

02.04.2016 3 z 5

Andělské poselství naděje Andělské poselství naděje Lorna Byrne

Krásná kniha.

25.03.2016 5 z 5

Čekala jsem že mne kniha nějak osloví, ale neoslovila ... přesto jsem se ji snažila dočíst do konce avšak marně .... je pravda, že je jiná, čtivá, humorná, ale Stoletý stařík se mi více líbil.

25.03.2016 2 z 5