Soutěž
Chcete si vést seznam "přečtených knih", "chci si koupit" apod.? Začněte zde X

Andělské poselství naděje

Irská autorka Lorna Byrne, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá. Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech, tak i volné pokračování pod názvem Schody do nebe. Ve svém nejnovějším třetím díle Andě...celý obsah knihy

Ve svém nejnovějším třetím díle Andělské poselství naděje se autorka obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc.

Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/151026/andelske-poselstvi-nadeje-151026.jpg 4.370

A Message of Hope from the Angels

Duchovno, Esoterika, astrologie, okultismus
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2011 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
pegginka1330.09.2015

Moc krásná kniha. Vřele doporučuji.

Lusida16.08.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná a inspirující kniha. Zcela doporučuji.

Jaroslav_Huksa13.06.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Nádherná kniha, která člověku dodá naději.
Tahle kniha je naprosto nezbytná a rady v ní, zážitky Lorny a různé příběhy a modlitby, jsou super! Doporučuji :)

Maichalka24.01.2015

Knihu jsem přečetla během jednoho víkendového dne..

Veeria05.12.2014Hodnocení knihy 4 z 5

Lorna píše své knihy přirozeně, což přidává na důvěryhodnosti....jedinečné, kouzelné.

Godzila.00701.06.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Třetí díl Lorniných autobiografických knih se mi opět moc líbil a mám ho i podepsaný od samotné autorky. Vystála jsem si frontu na autogramiádě v Praze v dubnu 2013. I v krátkém osobním kontaktu na mě paní Lorna působila nesmírně mile a sympaticky, stejně jako její knížky. Je to na každém, ale já jí věřím a její knihy mi moc daly.

deuce11.05.2014Hodnocení knihy 4 z 5

pekná kniha o anjeloch, autorka opisuje svoj dar vidieť anjelov

Sosovica20.03.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Krásne, osobné, inšpirujúce, pohladí dušu!

renova19.01.2014Hodnocení knihy 4 z 5

Jsem realistka a i když tato kniha vyznívá nadmíru optimisticky, ve většině věcech s autorkou plně souhlasím. Každý by se měl přestat soustředit na své nedostatky a snažit se vidět krásu okolo nás i v nás samotných, kterou nosíme ve svém nitru. I já prožívám své problémy a trápení a doufám, že když budu plná naděje, že se má trápení vyřeší nebo aspoň zcvrknou na minimum.

DenkaFantasy12.10.2013Hodnocení knihy 5 z 5

úžasná knížka:)

Sisi1121.04.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Třetí kniha úžasné Lorny Byrne. Nad některými věcmi, které jsem se v knize dočetla, jsem se opravdu zamyslela a usoudila jsem, že toho mohu hodně změnit k lepšímu. A přes to, že jsou to drobná gesta a člověk by nad nimi jen mávl rukou, že jsou to úplně zbytečnosti, si uvědomuji, že to tak není. Že přeci ty maličké skutečnosti jsou denními nezbytnostmi jak pro lepší svět, tak pro lepší vztahy. Děkuji tedy za další krásné čtení, velmi se těším na příští knihu!

Mnohdy i maličké věci dokážou velké zázraky.

lara2503.04.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Knihy Lorny Byrne miluji. Inspirují mne. Pociťuji radost a naději po jejich přečtení. Líbí se mi, že kniha byla tentokrát rozdělena na témata, které jsou nyní pro život lidí aktuální. Bonusem jsou nádherné motlitby pro inspiraci. Mne samotné se více líbili předchozí 2 knihy, že byly psány formou příběhu. Tato kniha mi přišla trochu okosená o příběhy a život Lorny. :-) Nicméně hodnotím knihu na 5 hvězdiček, jelikož mne knihy Lorny povzbuzují k naději a hezkému životu. Chtělo by to více knih tohoto žánru.