Andělské poselství naděje

Andělské poselství naděje

Irská autorka Lorna Byrne, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá. Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech, tak i volné pokračování pod názvem Schody do nebe. Ve svém nejnovějším třetím díle Andě...celý text

Irská autorka Lorna Byrne, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá.

Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech, tak i volné pokračování pod názvem Schody do nebe.

Ve svém nejnovějším třetím díle Andělské poselství naděje se autorka obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc.

Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/151026/andelske-poselstvi-nadeje-151026.jpg 4.486
Originální název:

A Message of Hope from the Angels

Žánr:
Duchovno, Esoterika, astrologie, okultismus
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2011 ...více
Nahrávám...

Komentáře (14)

Přidat komentář
Nejprve se musíte přihlásit.
Viky00722.05.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Neskutečně milá a inspirativní kniha. Přečetla jsem ji za jediný den, takže už to svědčí o její kvalitě. Nezáleží na tom, jestli jste věřící. Přestože je Lorna katolička, nenutí nám křesťanství. Pouze se nás snaží nenásilně spojit s anděly. A hlavně - přináší naději...

Maddison28.04.2016Hodnocení knihy 5 z 5

K této nádherné knize jsem se dostala čirou náhodou :-)
I když jsem velmi pracovně vytížená, na můj největší koníček - knihy - si vždy najdu čas....Miluji i prostředí knihoven a knihkupectví, kam často a ráda zabrousím...a v rozmezí dvou měsíců jsem navštívila tři knihkupectví v různých městech a zvláštním způsobem, aniž bych chtěla, mne to vždy přímo vtáhlo k regálu s knihami od Lorny Byrneové....Vždy jsem knihy jen přelétla očima, osahala si je a řekla si "třeba příště" :-) a nadále koukala po tématu holocaustu a období koncentračních táborů, které momentálně převládá v mém čtenářském nadšení....
A před pár dny mi můj milovaný přítel volá do práce, že má pro mne překvapení....Samozřejmě mi vyrazil dech, když mi přinesl tuto úžasnou knihu :-)
Ihned jsem se do knihy zakousla a musím říci, že je to ta nejúžasnější kniha, jakou jsem kdy četla...a že jsem toho načetla ažaž :-)
Lorna je neuvěřitelná bytůstka, která Vám svými knihami dodá tolik síly, energie a lásky, že se to nedá ani popsat...čtete její příběhy jedním dechem a přitom to je, jakoby jste mluvili se svou nejlepší přítelkyní, která se Vám snaží celým svým srdcem pomoci ve všem, co vyvolá jakýkoliv mráček ve Vašem životě.....
Naprosto úžasná kniha a hned se pouštím do Andělů v mých vlasech, které mi můj miláček včera doplnil do knihovničky a Lorně děkuji za to, že je :-)

Adieles25.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Krásná kniha.

Nogriko09.02.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Příjemné čtení

pegginka1330.09.2015

Moc krásná kniha. Vřele doporučuji.

Lusida16.08.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná a inspirující kniha. Zcela doporučuji.

Maichalka24.01.2015

Knihu jsem přečetla během jednoho víkendového dne..

Veeria05.12.2014Hodnocení knihy 4 z 5

Lorna píše své knihy přirozeně, což přidává na důvěryhodnosti....jedinečné, kouzelné.

Godzila.00701.06.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Třetí díl Lorniných autobiografických knih se mi opět moc líbil a mám ho i podepsaný od samotné autorky. Vystála jsem si frontu na autogramiádě v Praze v dubnu 2013. I v krátkém osobním kontaktu na mě paní Lorna působila nesmírně mile a sympaticky, stejně jako její knížky. Je to na každém, ale já jí věřím a její knihy mi moc daly.

deuce11.05.2014Hodnocení knihy 4 z 5

pekná kniha o anjeloch, autorka opisuje svoj dar vidieť anjelov

Sosovica20.03.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Krásne, osobné, inšpirujúce, pohladí dušu!

renova19.01.2014Hodnocení knihy 4 z 5

Jsem realistka a i když tato kniha vyznívá nadmíru optimisticky, ve většině věcech s autorkou plně souhlasím. Každý by se měl přestat soustředit na své nedostatky a snažit se vidět krásu okolo nás i v nás samotných, kterou nosíme ve svém nitru. I já prožívám své problémy a trápení a doufám, že když budu plná naděje, že se má trápení vyřeší nebo aspoň zcvrknou na minimum.

Sisi1121.04.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Třetí kniha úžasné Lorny Byrne. Nad některými věcmi, které jsem se v knize dočetla, jsem se opravdu zamyslela a usoudila jsem, že toho mohu hodně změnit k lepšímu. A přes to, že jsou to drobná gesta a člověk by nad nimi jen mávl rukou, že jsou to úplně zbytečnosti, si uvědomuji, že to tak není. Že přeci ty maličké skutečnosti jsou denními nezbytnostmi jak pro lepší svět, tak pro lepší vztahy. Děkuji tedy za další krásné čtení, velmi se těším na příští knihu!

Mnohdy i maličké věci dokážou velké zázraky.

lara2503.04.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Knihy Lorny Byrne miluji. Inspirují mne. Pociťuji radost a naději po jejich přečtení. Líbí se mi, že kniha byla tentokrát rozdělena na témata, které jsou nyní pro život lidí aktuální. Bonusem jsou nádherné motlitby pro inspiraci. Mne samotné se více líbili předchozí 2 knihy, že byly psány formou příběhu. Tato kniha mi přišla trochu okosená o příběhy a život Lorny. :-) Nicméně hodnotím knihu na 5 hvězdiček, jelikož mne knihy Lorny povzbuzují k naději a hezkému životu. Chtělo by to více knih tohoto žánru.