ademar ademar komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě velká spokojenost. Knížka se čte jedním dechem :-)

23.11.2019

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Oscar Wilde

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Brala jsem ji spíš jako změnu žánru a svůj účel to splnilo. Nečekala jsem nějaký náročný děj apod. - takže za mě spokojenost :-)

27.11.2017 5 z 5

Hodiny Hodiny Agatha Christie

Od Agathy mám přečteno již několik knížek, ale tato pro mě byla jedna z nejlepších. Byla krásně čtivá a vraha jsem netušila. Opět nepřekvapil Herculův přístup k případu a k hledání odpovědí v běžných rozhovorech. Vždy mě překvapí, jak dokáže případ rozluštit pomocí maličkostí, které ostatní nevidí a nebo nevnímají jako důležité.

06.11.2017

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Knihu právě čtu a bohužel mám problém se do ní pořádně začíst. Nevím co, ale něco mi tam prostě nesedí. A souhlasím s názorem, že je trošku zmatek ve vykání a tykání mezi hrdiny.

28.01.2017

Vražda v Greenwich Village Vražda v Greenwich Village Lee Harris (p)

Lee Harrisová patří mezi mé oblíbené autory, ale bohužel u této knihy jsem se velmi trápila. Často jsem se ztrácela v ději, ve jménech a trvalo mi dlouho než jsem knížku dočetla. Ale posledních asi 20 stránek již pro mě byl krásně čitelných.

23.11.2015

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Jedna z nejlepších knížek od Tess Gerritsen.
Četla se jedním dechem. Velmi se mi líbila situace, do které se dostala Maura - hlavně v osobní sféře.

30.08.2015