adela2230 adela2230 komentáře u knih

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Skvělá kniha. Velmi dobře se čte, příběh upoutá a nepustí.

24.01.2024 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Skvělá kniha, příběh upoutá a nepustí. Je tam spojení jak těžkého tématu tak veselé a oddechové části.

06.01.2024 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Dobrá oddechovka, je to dobře zpracované, ani prvoplanová romantika ani ne moc sexu. Jen občas mi hlavní hrdinka svým chováním neseděla.

25.10.2023 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Příběh není extra náročný, většinou člověk ví, co čekat. Ale i přesto to zlepší den a dá se to přečíst za jeden den. Když to člověk čte s nadhledem knihu si rozhodně užije.

13.09.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Rozhodně se mi příběh líbil více než předchozí, ale opět se nikam moc nedostáváme. Stále je tam hrozba a tohle prolínání dvou světů se mi nelíbilo. Vzhledem k tomu, že tohle je poslední díl, chtělo by to už ukončit, nebo alespoň něco málo rozplést.

06.05.2023 2 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Romantická oddechovka, jako autorky mají i lepší knihy. Ale i tak se to jako oddechovka super. Jediné co mi vadilo, bylo občas chování Molly.

28.12.2022 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Příjemná romantická kniha. Autorka nezklamala, trochu se mi nelíbil konec. Ale jinak dobře napsaná oddechovka.

26.12.2022 4 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Skvělý příběh o rozdílných lidech. Nejsou tam žádné zbytečné odbočky a příběh skvěle plyne.

25.12.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Zajímavý příběh, přesně tak, jak autorka většinou píše. Tentokrát to bylo možná více do hloubky hlavních postav a i začlenění syndromu knihu obzvláštnilo.

20.10.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Velmi dobře napsaná kniha. Ze začátku jsem měla problém s dvojí osobností, ale pak se to rozjelo a jako vždy to splnilo očekávání. Opět povedené dílo

06.09.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Kniha je napsaná dobře. Příběh je klasická romantika až bohužel s přehnaným koncem, což se dá očekávat u tohoto typu knih. V některých částech mi malinko neseděla hlavní postava. Myslím, že pohled z druhé strany na tento příběh by rozhodně dodal knize větší šťávu.

30.08.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Kniha mě překvapila, vyprávění ze strany chlapa je příjemná změna. Příběh se odehrává velmi rychle, není tam moc prostoru pro prostořeké výlevy emoci a podobně, jak to bývá u jiných knih. Je to nenásilný příběh, který se čte velmi dobře.

08.08.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Kniha mě příjemně překvapila. Nečetla jsem sice první díl, ale i tento díl samostatně je super. Je to romantika skoro v pravém slova smyslu, líbí se mi, že tam není zdlouhavá pauza, když se něco nepodaří a kniha se čte sama.

05.08.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak tento díl se překonal, má spád hned od začátku, jak kriminální případem, tak i osobním životem vyšetřovatelky. Rozhodně lepší než druhý díl.

29.07.2022 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Je to super příběh, tentokrát je sice zaměřený na mladší generaci, ale i tak dokáže zaujmout vším, co nabízí. Rozhodně jedna z povedených knih této autorky.

14.06.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Skvělý příběh, autorka umí zaujmout. Pravda je, ze v některých částech byla hlavní hrdinka zlehka otravná, ale jinak to bylo dobré.

17.05.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Zajímavý příběh, velmi dobře a rychle se čte. Je fajn, mít takový příběh z pohledu muže.

04.05.2022 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Takový klasický romantický příběh. Člověk tuší co čekat, ale na oddech je skvělá.

21.03.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Oddechová kniha, možná by bylo lepší, kdyby se děj urychlil. Ale zajímavě se vyvinul. Škoda, že na konci neni nějaké dokončení, zůstalo to velmi otevřené.

28.12.2021 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Kniha je takový oddechová, pravda je, že mi více vyhovuje střídání postav, ale dalo se to. Takový relativně klasická kniha od těchto autorek.

17.01.2021 5 z 5