AdaVinculin AdaVinculin komentáře u knih

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Skvělý, stupňující se děj. Vše do sebe krásně zapadá a nic není napsáno zbytečně..:-) A mě se konec líbí :-)

02.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Stále jsem čekala na nějakou zápletku, ale bohužel jsem se vůbec nedočkala! Knihu bych zredukovala na polovinu a i tak si myslím, že by mi nic neuniklo! Duchaplnost opravdu nulová. Ale zase musím uznat, že je to čtivé a to je asi to jediné...za to také aspoň ty 2 * :-) Vůbec se nemusíte soustředit na to co čtete a ani tak Vám nic neunikne! Ne jako když čtu jiné knihy a musím u toho mít naprostý klid! Knihu jsem přečetla za 3 dny, nevím jestli to bylo čtivostí, nebo tím, že na jedné stránce je vždy jen pár slov, a nebo, že už se těším až začnu číst něco JINÉHO! :-)

24.01.2013 2 z 5

Krásný příběh, který zahřeje u srdíčka :-) Nádhera...

21.01.2013 5 z 5

Ve stínu mafie Ve stínu mafie Jozef Karika

Naprosto drsná kniha, zajímavé hned na začátku a skvělé propojení postav a dějů! Velmi zajimavý konec..Určitě stojí za přečtení!

16.01.2013 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Naprosto dokonalá knížka, nedá se od ní odtrhnout! Hltala jsem stránku po stránce! Hned jsem také koukla na film, ale ne...prostě knížka je nejlepší!!

14.01.2013 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Bože! Tak krásná knížka... jsem úplně nadšená..totálně mě do sebe vtáhla i když jsem se ze začátku trochu bránila, kvůli době, ve které se to odehrává. Ze začátku mi vadil styl psaní, ale pak najednou bylo vše pryč a já četla, četla a četla..Naprosto dokonalá knížka...opravdu ve mě něco zanechala. Jak zde bylo psáno, do poslední chvíle doufáte, že vše dobře dopadne i když víte, že to tak není. Jediné co mi na konci chybělo bylo, že nebyly popsané všechny pocity Olivera před sebevraždou..je mi ho líto a je mi z toho smutno. Přesto bravurní knížka, škoda, že není víc hvězdiček ;-) Určitě stojí za přečtení!!!

09.01.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Ze začátku trochu nudné, nic zajímavého...ale dala jsem tomu šanci a dobře jsem udělala. Není to bůhví jaký zázrak,ale další díly si určitě přečtu. Extra zápletka v knížce není...je to stále o rozcházení se a zase scházení a spousta sexu;-) Takové odpočinkové čtení bez nějakého přemýšlení. Snad nám autorka na další díly připraví nějakou pořádnou zápletku! Ale přesto hodnotím kladně.

05.01.2013 4 z 5

Enšpígl Enšpígl Josef Hiršal

Knížka mého dětství! Naprosto jsem ji milovala, četla stále do kola. Nakonec když Enšpígl umřel, tak i jako malá jsem brečela. Prostě skvělá!!!

05.01.2013 5 z 5

Mrtvý pohled Mrtvý pohled Bari Wood

Skvělý gradující příběh od méně známe autorky. Z knížky jsem opravdu nadšená, mile mě překvapila, není těžká, moc se u toho nemusí přemýšlet...vtáhne do děje hned od první stránky. Na konci mi je vraha až líto..Zajímavé, určitě stojí za přečtení!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Super knížka! Když mi někdo řekl, že je to o upírech...moc se mi do toho nechtělo...ale předčilo to mé očekávaní...je to skvělý oddechový příběh, čte se to úplně samo a těžko se od knížky odchází...všechny díly byly super...kam se film hrabe na knížky! Kdybych měla nejdřív vidět film, asi bych si řekla...co je to za s***** ? Takže za mě určitě knížky jsou úžasný!

29.12.2012 5 z 5

Hodně drsné a zajímavé, člověk se až diví, co vše je možné! Určitě stojí za přečtení!

To, co je moje To, co je moje Anne Holt

Pohodová knížka, lehká na čtení..příběh je zajímavý, určitě stojí za přečtení, když se od toho extra moc neočekává..

29.12.2012 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Naprosto nejlepší knížka od Jeffryho Deavera, tedy aspoň pro mě!

27.12.2012 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Musím souhlasit, tato kniha by se měla číst povinně! Naprosto šokující realita. Čte se to samo, zajímavé hned od začátku!

27.12.2012 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Má první kniha od Kinga. Moc mě neuchvátila, ze začátku moc zdlouhavé a ani moc strašidelné mi to nepřišlo...asi holt nejsem na duchařské příběhy. Ale jinak se to čte velmi dobře a určitě bude následovat další kniha od Kinga.

26.12.2012 4 z 5