Acinore Online Acinore komentáře u knih

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

V 15 by se mi to určitě strašně líbilo, ale teď už nic pro mě.. Přijde mi to nedomyšlený, prakticky o ničem... něco tomu chybí. Do dalšího dílu už nejdu.

23.03.2015 2 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Samozřejmě to bylo dobrý, ale do čtení jsem se musela hrozně nutit :D pak už to šlo samo, ale donutit se vždy začít.. děs, proto hodnotím průměr, úžasnou knížku zvládnu přečíst za večer a tohle mi trvalo několik dní.. dlouhých dní :D škoda. Dalo se to klidně osekat na polovinu, připomnělo mi to Jo Nesba, ten se taky dokáže vykecavat na x stran a nic z toho.

22.03.2015 3 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Příjemná oddychovka :)

11.03.2015 4 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tak mezi 3* a 4*, nebylo to špatný, ale něco tomu prostě chybělo :) jsem zvědavá na další díly, určitě chci přelouskat celou sérii. Myslím, že kdybych ji objevila dřív, byla bych víc nadšená. Teď už jsem asi moc stará :D

03.03.2015 3 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Zajímavé, nebylo to špatné, ale další knížky od spisovatelky mě nelákají :) ta propletenost byla něco :D

26.02.2015 3 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Nejlepší díl! Ale ten otevřenej konec a čekání na další dva díly, který ještě ani nevyšly... To je velký mínus :/

20.02.2015 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Mnohem lepší než první díl

17.02.2015 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Moc mě to neoslovilo, měli by si to přečíst spíš kluci/muži :D a hlavně se divim oné slečně, že ho neposlala někam už mnohem dřív...ale o tom asi knížka není, každopádně by byl zajímavý druhý díl z jejího pohledu, jako to udělala Jamie McGuire :)

05.02.2015 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Asi už jsem na tohle moc stará :-D a hlavně srovnávám s Mediátorem....na toho prostě nic nemá, jako by to ani nepsala Meg, protože její ostatní knihy jsou nic moc. Škoda.

02.02.2015 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

První díl byl prostě nejlepší. Tohle už zavanelo naivitou...celou dobu jsem se těšila, až bude konec. Rozuzlení zajímavý, ale hrozně rychlý, autorka chtěla vše stihnout ve dvou kapitolách...naopak zbytek knihy se zase moc vlekl.

28.01.2015 3 z 5