Acinore Acinore komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Škoda toho konce, za mě mi tam něco chybělo, ještě třeba kapitolka.. :) ale jinak super zimní čtení :-D

01.10.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět úžasný díl a opět přečteno za pár hodin :)

07.12.2017 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Přečteno za den, co víc k tomu říct :) určitě se pár výhrad najde, ale celkově příběh nemá chybu :)

15.11.2017 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Jako odpočinkové čtení je to ideální.. Taková červená knihovna, plno intrik a do toho pořád čekáte jestli už v tomhle díle propukne válka a jak se to zobrazí na hlavních hrdinech.. No, to bude asi až v dalším díle, teď šlo jen o lásky, rodinné zvraty a vyřčená tajemství..

22.10.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Jako.. Špatný to určitě nebylo, jen ty postavy mi prostě nesedly.. Emma kráva, Monkford bez komentáře, Jane šla úplně mimo mě... Příběh a rozuzlení zajímavý, závěr teda o ničem, poslední kapitola vám akorát potvrdí že jsou opravdu všichni na hlavu. Rozhodně by se to dalo podat líp, ale bohužel, já jsem jen čtenář, ne autor :)

11.09.2017 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Zdlouhavý, místama nudný nebo na palici... Aspoň že to mělo dobrej konec. Jinak nic moc...

04.09.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Panejo. Strašidelný. Fuj. Doporučuju :)

10.08.2017 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Moje první knížka od této autorky.. A snad ne poslední, opravdu zajímavé čtení :) příběh, zápletka, celý děj - jedna radost

05.08.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Nemám co vytknout :)

28.07.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Už jsem na to asi stará... O ničem, úplně o ničem..

30.06.2017 1 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Parádní letní čtení :) četla se sama

28.06.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jo, v těch jménech je trošku zmatek a kdo patří ke komu.. Ale není to špatný čtení :)

18.06.2017 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Takový nijaký, zdlouhavý, četla jsem to tak dlouho až jsem to ani nedočetla... Už asi nic pro mě :) ale puberťákům se to určitě líbit bude.

03.05.2017 3 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Nebylo to vůbec špatný, četla se sama :)

13.04.2017 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak tohle, tohle byl zatim nejlepší díl ;) konečně jsem se do čtení nenutila, naopak se těšila. Nebylo to nudný, obsáhlý, prostě to vše krásně plynulo..

05.11.2016 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Nevim no, neco tomu chybelo. Zas tak uzasne napsany to neni.

30.07.2016 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Nudaaaaa.

30.06.2016 odpad!

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Za ten konec hvězda navíc.. jinak průměr :)

11.03.2016 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Zajímavý... :) zatím se mi z jeho tvorby líbila nejvíc...

21.02.2015 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Ani jsem nedočetla, vůbec mi to nesedlo...styl psaní, rádoby ironická a vtipná hlavní hrdinka drsňačka, spousta slátanin magie, druhů, ras, pravidel...a ačkoli toho bylo hodně, tak všechno hrozně povrchní, vůbec jsem se nemohla začíst a nebavilo mě to. Takže jsem ušetřena dalších pěti dílů, aleluja.
Podobný styl má i série o Mercy Thompson a ta se mi líbila hodně. Takže nevim, čím to je..

11.02.2015 1 z 5