1JiTkA2 1JiTkA2 komentáře u knih

První První Kiera Cass

Úžasna série. Nádherný obaly, velmi čtivé a moc pěkné.

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Pěkný a napínavý thriller. Četl se velmi dobře.

11.07.2017 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Další úžasná kniha od Colleen. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická i Ridge a Maggie. Také velmi povedený pár je Warren a Bridgete. Bylo to velmi čtivé - jako všechny knihy od Colleen. Nádherné písničky a velmi silný příběh. Doporučuji!

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Knihu s tímto námětem jsem ještě nikdy nečetla. A velmi mě překvapila. Neodložila jsem ji dokud jsem ji nepřečetla. Příběh byl velmi čtivý a hlavně smutný. Hlavní hrdinka mi byla sympatická.

Pád Pád Lauren Kate

K této sérii jsem se dostala až po letech a docela mě zklamala čekala jsem, že to bude lepší. Ale i tak to ušlo. Velmi se mi líbí obaly u knih. Je to čtivé. Hlavní hrdinka mě místy dost štvala. Uvidím jaký bude druhý díl.

11.07.2017 3 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Je to taková oddechová knížka místy i napínavá ale moc mi v hlavě neutkvěla. Po pár dnech jsem na ni zapoměla. Bylo to čtivé a pěkný námět i obal knihy.

11.07.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

O trochu slabší než selekce ale pořád je to velmi čtivě napsaný. Jako u všech krásný obal knihy. Hlavní hrdinka mi byla ze začátku trochu nepříjemná. Těším se na závěr celé série.

10.07.2017 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

První kniha od této autorky a rozhodně né poslední. Kniha mě velmi nadchla a byla velmi napínavá od začátku až do konce. Konec mě velmi překvapil. Vůbec jsem to nečekala. Rozhodně tuto knihu doporučuji!

09.07.2017 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Moc pěkná oddechová knížka.

18.01.2016 5 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Úžasný thriller, moc se mi to líbilo. Ten konec, vlastně celá kniha byla vážně napínavá :)

04.08.2015 5 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Skvělá kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

14.07.2015 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Nádherný děj knihy, krásný obal i u Slzy.
Od knihy jsem se nemohla odtrhnout! Jen škoda, že autorka tam moc rozepisovala místa (jak vypadají atd...). A ten konec...náádherný ale i hodně smutný... :)

08.07.2015 4 z 5