0anet0 0anet0 komentáře u knih

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

"Život je příliš drahá restaurace. Smrt je účet za jídlo, který jsi ani nestihnul sníst."

Rozuzlení, které opravdu nečekáte.

25.10.2014 5 z 5

Černá píseň Černá píseň Anthony Ryan

Příběh Vélina jsem si od první knihy naprosto zamilovala. Ale stejně tak jako se Písni krve nemohly vyrovnat další knihy v sérii, tak se Volání vlka nemohla vyrovnat tato kniha. Mám ráda Ryanův styl vyprávění, ale Černá píseň mi přišla zbytečně zdlouhavá a tak nějak bez nápadu. Konec byl na mě moc rychlý a chaotický a kniha postrádala nějaké pořádné zakončení. Nic to ale nemění na tom, že Vélinův příběh je pro mě jednou z nejoblíbenějších fantasy story.

03.01.2023 3 z 5

Volání vlka Volání vlka Anthony Ryan

Po Královně ohně jsem byla trochu skeptická, ale Vélinovo nové dobrodružství mě nadchlo. Četlo se to stejně dobře jako první dvě knihy a já se nemůžu dočkat, až otevřu závěrečný díl.

12.04.2022 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Prvních 50 stránek bylo mučení. Chvíli trvá, než se člověk pořádně zorientuje. Ale stálo to za to! Jako milovník LOTRa musím říct, že je to paráda. Konečně to do sebe všechno dokonale zapadá.. :)

08.08.2014 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Opět čtivá knížka, zajímavá, taková rychlovka. Akorát mě překvapilo, jakým směrem se Nesbo ubíral tentokrát, to bylo pro mě celkem nečekané. Ale nemůžu říct, že by to byla nějaká extra nepříjemná změna.

14.07.2016 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Rozhodně jedna z nejpovedenějších ze série HH. Napětí až do konce a opět neočekávané rozuzlení! Jsem maximálně spokojená. Sbohem, Harry.

22.05.2015 5 z 5

Psi z Rigy Psi z Rigy Henning Mankell

Abych řekla pravdu, tak mě kniha příliš nenadchla. Začátek byl zajímavý a těšila jsem se na rozuzlení, ale mám bohužel pocit, že konec knihy byl hrozně uspěchaný. Některé části mi přišly vyloženě odbyté a až příliš perfektně vyřešené. Zkusím dát ale autorovi ještě šanci a přečtu si i jiné knihy.

02.01.2015 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Naprostá paráda. Čekala jsem, s čím přijde po sérii HH. Tohle je pro mě překvapení, ale rozhodně milé překvapení

19.11.2014 5 z 5